Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 08:12.38

Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Ukázka z rozhovoru s výkonným ředitelem TRADE+TECHNOLOGY (Jaromír Glisník).

DOTAZ: A neuvažuje CS Link o dalším transponderu, když stávající už jsou zaplněné?

TRADE and TECHNOLOGY: Nevím o tom, že by byly stávající transpondéry zaplněné. Na Astře 1E 11 992 MHz je dosud prostor pro 2 až 3 programy. A k dispozici jsou i jiné transpondéry.
uživatel
moonword
10.04.2008, 08:19.53

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

A čo ďalej ?
uživatel
oneeeee
10.04.2008, 08:21.58

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Takže nalákat lidi na kvalitu a postupně z toho udělat Digi TV nebo UPC číslo 2. Jak typický! 13-14 programů na jednom transpondéru.
uživatel
moonword
10.04.2008, 08:29.01

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

K takému to riešeniu je strašne ďaleko. Všetko závisí na prachoch a tie nie su. Rumuni už predbehli aj UPC. Zázraky na našich transporderoch sa momentálne nedejú.
uživatel
oneeeee
10.04.2008, 08:35.28

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Jasně, no. Jediná spása by mohla přijít, kdyby UPC skutečně donutila v dohledný době všechny abonenty používat ten jejich HD ready šmejd a přešla kompletně na MPEG4.
uživatel
moonword
10.04.2008, 09:04.48

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

No po tom přechodu na MPEG4 tam nasázej dalších 15 kanálů (výhodný balíček rodina superextra).
uživatel
HaryFotr
10.04.2008, 09:10.48

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Já si stejnak nemyslím, že to takhle udělaj. Bylo by to takový nečekaně odvážný od nich. Ale docela bych si to přál. Pak by z toho byla během jednoho dne s přehledem nejkvalitnější platforma. Ale neudělaj to, určitě ne.
uživatel
moonword
10.04.2008, 09:28.20

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Může mi prosím někdo hodit link na předplatný Polsat nebo N tady u nás. Vím, že existovaly nějaký firmy, už si nepamatuju ten web ani kolik to stálo.
uživatel
moonword
10.04.2008, 09:34.19

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

http://www.securitech.cz/sat/WEB_PRISTUPOVE_KARTY_1207046143.pdf
uživatel
hujer23
10.04.2008, 10:06.46

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

Ď. To jsem si dřív nevšimnul, že je tam "karta musí být registrovaná polským občanem". To můžu rovnou celý dojednat s Polákem a bude to levnější.
uživatel
moonword
10.04.2008, 13:29.46

moonword:

Ale o hodně levnější.Stačí se podívat kolik chtějí za paket premiere to je pomalu jednou tolik.
uživatel
hobo
10.04.2008, 17:19.19

RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)

No ja si myslim ze si na te sve kvalite zakladajji a neslevi
s ni spise cekam jeste mirne navyseni datovych toku
to je muj nazor
v porovnani s Digi je to hiht end tedy v ramci sd vysilani
v cechah
uživatel
atase