| 10.04.2008, 08:12.38 | |
Budoucí možná kvalita CSlinku :)Ukázka z rozhovoru s výkonným ředitelem TRADE+TECHNOLOGY (Jaromír Glisník).DOTAZ: A neuvažuje CS Link o dalším transponderu, když stávající už jsou zaplněné? TRADE and TECHNOLOGY: Nevím o tom, že by byly stávající transpondéry zaplněné. Na Astře 1E 11 992 MHz je dosud prostor pro 2 až 3 programy. A k dispozici jsou i jiné transpondéry. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 08:19.53 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)A čo ďalej ? |
![]() oneeeee |
| 10.04.2008, 08:21.58 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)Takže nalákat lidi na kvalitu a postupně z toho udělat Digi TV nebo UPC číslo 2. Jak typický! 13-14 programů na jednom transpondéru. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 08:29.01 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)K takému to riešeniu je strašne ďaleko. Všetko závisí na prachoch a tie nie su. Rumuni už predbehli aj UPC. Zázraky na našich transporderoch sa momentálne nedejú. |
![]() oneeeee |
| 10.04.2008, 08:35.28 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)Jasně, no. Jediná spása by mohla přijít, kdyby UPC skutečně donutila v dohledný době všechny abonenty používat ten jejich HD ready šmejd a přešla kompletně na MPEG4. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 09:04.48 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)No po tom přechodu na MPEG4 tam nasázej dalších 15 kanálů (výhodný balíček rodina superextra). |
![]() HaryFotr |
| 10.04.2008, 09:10.48 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)Já si stejnak nemyslím, že to takhle udělaj. Bylo by to takový nečekaně odvážný od nich. Ale docela bych si to přál. Pak by z toho byla během jednoho dne s přehledem nejkvalitnější platforma. Ale neudělaj to, určitě ne. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 09:28.20 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)Může mi prosím někdo hodit link na předplatný Polsat nebo N tady u nás. Vím, že existovaly nějaký firmy, už si nepamatuju ten web ani kolik to stálo. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 09:34.19 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)http://www.securitech.cz/sat/WEB_PRISTUPOVE_KARTY_1207046143.pdf |
![]() hujer23 |
| 10.04.2008, 10:06.46 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)Ď. To jsem si dřív nevšimnul, že je tam "karta musí být registrovaná polským občanem". To můžu rovnou celý dojednat s Polákem a bude to levnější. |
![]() moonword |
| 10.04.2008, 13:29.46 | |
moonword:Ale o hodně levnější.Stačí se podívat kolik chtějí za paket premiere to je pomalu jednou tolik. |
![]() hobo |
| 10.04.2008, 17:19.19 | |
RE: Budoucí možná kvalita CSlinku :)No ja si myslim ze si na te sve kvalite zakladajji a neslevis ni spise cekam jeste mirne navyseni datovych toku to je muj nazor v porovnani s Digi je to hiht end tedy v ramci sd vysilani v cechah |
![]() atase |