| 10.04.2008, 08:14.54 | |
2 x multifokus problém s diseqcAhoj všem, prosím o radu, mám dvě paraboly a celkem 4 LNB tvin + 2x diseqc a dva sat. přijímače. V jednom pokoji vše šlape jak má, ve druhem také až na to že jednou za čas mi u diseqcu odejde jeden vstut. Teď jsem koupil nový a když jsem připoji třetí LNB cítil jsem že se zahřívá a trochu to zasmrdělo, tak jsem to odpojil. Když zkusím propojit LNB bez diseqcu tak vše finguje a nic se nehřeje. Nevíte někdo v čem může byt problém. Nemůže to byt tím že na obou přijímačích mám nastavený diseqc ve stejném pořadí? Koho napadne seriozní rada , tak poraďte, jinak srandiček už jsem si s tím užil dost |
![]() 333 |
| 10.04.2008, 17:30.50 | |
RE: 2 x multifokus problém s diseqcPoužívám zásadně DSC 304D.Z Twinů výhradně Inverto IDLP-40TL+ . Sat. přijímače jsou napájeny každý z jiné fáze. Nikde nemám přímé propojení stínění, nepoužívám TV konektory na sat. přijímačích. Přijímače: zapojuji různé kombinace značek a tipů. Vše bez problému. Možná bude problém v odběru LNB ????? :ogre: |
![]() mirasat |
| 10.04.2008, 17:42.17 | |
RE: 2 x multifokus problém s diseqcten LNB okamžitě zahod a kup jinej!!! |
![]() Saxon |
| 10.04.2008, 18:33.15 | |
to mirasatjestli tomu dobře rozumím co píšeš, tak nedáváš stínení pod F konektor tak aby se dotýkalo konektoru???? Kdyby byla chyba v LNB proč v jednom pokoji je signál bez problémů a ve druhém ne. LNB 2 ks stáří cca 4 měsíce, 2 ks stáří cca 3 týdny, zn LNB Golden edition LG - 01G |
![]() 333 |
| 10.04.2008, 19:26.28 | |
RE: 2 x multifokus problém s diseqcNe Ne Ne.....Říkam jen, že nevyužívám RF (konektory pro pozemní televizní signál) na satelitním přijímači. Čili nedělám tyto zemní smyčky..... Ale vyměň LNB za pořádné a funkční... |
![]() mirasat |
| 10.04.2008, 20:37.27 | |
mirasatJo jo asi budu muset, ale štve mě že jsem je kupoval celkem nedávno. |
![]() 333 |