Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 09:10.31

@ Zorbas

Zdravím Tě Zorbíku! Chtěl bych Tě poprosit o radu bo vím,že znáš a umíš co se týče Humíku.Můj známý ho vlastní (mám dojem že je to 5300) a začal mu "blbnout".Po zapnutí se sám cca 5min vypíná a zapíná ,ale pak naskočí a funguje.Nevíš,včem je chyba? Nepomohl restart,ani vypnutí ze sítě.Díky za pomoc či radu!
uživatel
jamess96
10.04.2008, 12:55.39

To:jamess96

Vypada to na zdroj. Zkus jeste prehrat firmware a setting a pokud to nepomuze, tak oprava zdroje. Mohu ti ji provest i kdyz nejsem Zorbik. Tak klidne napis na: damba1@seznam.cz
uživatel
damba
11.04.2008, 09:04.08

@damba

jo děkuji! Sdělím to kamarádovi a ten se s Tebou popřípadě i spojí! Měj se pěkně.
uživatel
jamess96
11.04.2008, 09:48.53

@jamess96

Samozřejmě se můžeš ozvat (satservis.cz). Nebude problém
uživatel
Zorbas
11.04.2008, 23:20.06

@Zorbas

díky i Tobě,Zorbíku!! :-)
uživatel
jamess96