| 10.04.2008, 09:10.31 | |
@ ZorbasZdravím Tě Zorbíku! Chtěl bych Tě poprosit o radu bo vím,že znáš a umíš co se týče Humíku.Můj známý ho vlastní (mám dojem že je to 5300) a začal mu "blbnout".Po zapnutí se sám cca 5min vypíná a zapíná ,ale pak naskočí a funguje.Nevíš,včem je chyba? Nepomohl restart,ani vypnutí ze sítě.Díky za pomoc či radu! |
![]() jamess96 |
| 10.04.2008, 12:55.39 | |
To:jamess96Vypada to na zdroj. Zkus jeste prehrat firmware a setting a pokud to nepomuze, tak oprava zdroje. Mohu ti ji provest i kdyz nejsem Zorbik. Tak klidne napis na: damba1@seznam.cz |
![]() damba |
| 11.04.2008, 09:04.08 | |
@dambajo děkuji! Sdělím to kamarádovi a ten se s Tebou popřípadě i spojí! Měj se pěkně. |
![]() jamess96 |
| 11.04.2008, 09:48.53 | |
@jamess96Samozřejmě se můžeš ozvat (satservis.cz). Nebude problém |
![]() Zorbas |
| 11.04.2008, 23:20.06 | |
@Zorbasdíky i Tobě,Zorbíku!! :-) |
![]() jamess96 |