Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 09:24.11

Polsat a ESP

Celý Polsat jede, mimo tohoto ESP. Je chyba u mě, nebo se něco změnilo? HotBird 11240 V
uživatel
sateliťák
10.04.2008, 09:42.06

RE: Polsat a ESP

U mňa Eurospotcz ide aj Eurosport 2 R^
uživatel
Jupi
10.04.2008, 09:53.08

RE: Polsat a ESP

Díky, tak nějaký bordel u mě, hned mě to bylo divné.
uživatel
sateliťák
10.04.2008, 10:58.12

RE: Polsat a ESP

me ty polaci taky nejak blbnou eurosport jde jen zvuk cesky nejde vubec eurosport2 mi take nejde
uživatel
betisa
11.04.2008, 21:44.54

RE: Polsat a ESP

u mne bez problémů
uživatel
cukkenny