Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 09:37.25

Illusion M2-Si

Zajímalo by mě jestli jde zprovoznit sdílení karty Gital mezi Illusion M2-Si a IPboxem 200S přes internet. kminek.
uživatel
kminek517
10.04.2008, 09:57.45

ano,ide

na Ipboxe si daj newcs ako cardserver a illusion ti pobezi pod newcamd protokol
uživatel
mercedes77
10.04.2008, 11:53.37

Illusion M2-Si

To: mercedes77
Děkuji za odpověď. kmínek.
uživatel
kminek517