| 10.04.2008, 09:37.25 | |
Illusion M2-SiZajímalo by mě jestli jde zprovoznit sdílení karty Gital mezi Illusion M2-Si a IPboxem 200S přes internet. kminek. |
![]() kminek517 |
| 10.04.2008, 09:57.45 | |
ano,idena Ipboxe si daj newcs ako cardserver a illusion ti pobezi pod newcamd protokol |
![]() mercedes77 |
| 10.04.2008, 11:53.37 | |
Illusion M2-SiTo: mercedes77Děkuji za odpověď. kmínek. |
![]() kminek517 |