| 10.04.2008, 09:53.20 | |
FergusonHD8900 a Diseq -problemDobrý den všem!Jak se da nastavit tento příjmač, aby spolupracoval s Diseq motorem a se dvěma konvertory Ku a C. Po vypnutí a zápnutí příjmače hlasi,že není signal.Gdyž vlezu do menu a parkrat přepnu nastavení motoru, tak signal naskočí. Čím to je, kdo může poradít, co s tím?Jsem z toho na mrtvicí.Žeby takový příjmač ne uměl dva protokoly najednou?Myslim tím Diseq 1.1 a 1.2. |
![]() Stef |