Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 10:30.43

HELLO HD.

Tak že madari už testujú HDTV balík.
Eurobird 9E.12,034 V 27 500 3/4.

www.hellohd.hu

Eurosport/HBO HD
Hír TV HD
Musicmax/Adult HD
Viasat 3 HD
Eurosport 2 HD
Minimax HD

Tak že madari vedú......
uživatel
gsat
10.04.2008, 11:06.29

RE: HELLO HD.

řekl bych že poláci jsou na š(nevhodné slovo), ostatní se snaží pouze špatně držet krok s dobou :-/
uživatel
poky1
10.04.2008, 11:46.24

RE: HELLO HD.

jejda jsem opomenul, křížovkářsky hrot na 5písmen je zde nevhodné slovo :lookaround:
uživatel
poky1
10.04.2008, 15:36.10

RE: HELLO HD.

jediny problem ze sa to vysiela v nestandartnej norme
uživatel
EnoSat