Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 11:22.06

UPC - titulky

Zdravím všechny. Nezobrazují se mi titulky u Nat. geo.
(Kathrein 910, HDMI, Samsung Le52F96)
Prosím o radu, pokus se s tím někdo setkal.
Díky
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 11:38.12

RE: UPC - titulky

Do špičkových komponentů pouštíš takovou hrůzu? Jinde dokážeš titulky zobrazit? Ono zde nebude moc lidí co mají Kathreina v kombinaci s UPC.
uživatel
poky1
10.04.2008, 12:05.36

RE: UPC - titulky

Mám ještě kartu Gital, ta je trochu lepší ale ty titulky mi fakt chyběj. Nejdou ani na ostatních programech u UPC (anim,extr. sport) V nastavení jsem zkoušel všechno ale bez výsledku. Pořizoval jsem si to hlavně kvůli HDTV, takže
čekám jestli se něco rozjede. Kdybys měl nějaký tip na rozšíření programů,tak dej vědět.
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 12:26.48

RE: UPC - titulky

Tip mám, zkus vyvolat Antonína o obou tématech mnoho ví a poradí, jenom úhlopříčka TV se mu bude zdát strašně malá.
uživatel
poky1
10.04.2008, 12:44.27

RE: UPC - titulky

jejda, o obou tématech, měl jsem na mysli HDTV a Kathrein 910
uživatel
poky1
10.04.2008, 13:25.56

RE: UPC - titulky

Díky za tip Poky. Ty témata jsem pobral, snad Antonína někde najdu.
Díky
uživatel
PetrVob