| 10.04.2008, 11:22.06 | |
UPC - titulkyZdravím všechny. Nezobrazují se mi titulky u Nat. geo.(Kathrein 910, HDMI, Samsung Le52F96) Prosím o radu, pokus se s tím někdo setkal. Díky |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 11:38.12 | |
RE: UPC - titulkyDo špičkových komponentů pouštíš takovou hrůzu? Jinde dokážeš titulky zobrazit? Ono zde nebude moc lidí co mají Kathreina v kombinaci s UPC. |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 12:05.36 | |
RE: UPC - titulkyMám ještě kartu Gital, ta je trochu lepší ale ty titulky mi fakt chyběj. Nejdou ani na ostatních programech u UPC (anim,extr. sport) V nastavení jsem zkoušel všechno ale bez výsledku. Pořizoval jsem si to hlavně kvůli HDTV, takžečekám jestli se něco rozjede. Kdybys měl nějaký tip na rozšíření programů,tak dej vědět. |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 12:26.48 | |
RE: UPC - titulkyTip mám, zkus vyvolat Antonína o obou tématech mnoho ví a poradí, jenom úhlopříčka TV se mu bude zdát strašně malá. |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 12:44.27 | |
RE: UPC - titulkyjejda, o obou tématech, měl jsem na mysli HDTV a Kathrein 910 |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 13:25.56 | |
RE: UPC - titulkyDíky za tip Poky. Ty témata jsem pobral, snad Antonína někde najdu.Díky |
![]() PetrVob |