Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 11:44.45

Openbox versus Ferguson

Dobrý den, potřebuji poradit při koupi sat. přijímače. Rozhoduji se mezi příjímači Openbox X-820Ci a Ferguson FX 7600UCI. Pokud mi nědko může napsat svou osobní zkušenost budu rád. Jde mi hlavně o zápisy na karty (gital) - jestli probíhají bezproblémově, pokud je v příjimači nahrán neoficiální firmaware. Děkuji za Vaše názory.
uživatel
cement
10.04.2008, 11:48.06

RE: Openbox versus Ferguson

oba jsou srovnatelné, jen pro openy je v současné době rychlejší podpora
uživatel
poky1
10.04.2008, 11:48.18

RE: Openbox versus Ferguson

Jednoznačne Openboxy.
uživatel
vw1
10.04.2008, 11:49.43

až sem dorazí

Juzek, bude tady veselo. :8)
uživatel
poky1
10.04.2008, 11:58.49

RE: Openbox versus Ferguson

Takže zápisy na karty jsou u obou OK? Doted jsem měl Ferguson 6318AF a tam mi ty zápisy při firmwaru Technocoms zlobily.
uživatel
cement
10.04.2008, 12:01.30

RE: Openbox versus Ferguson

to máš jedno za ty pěníze oba supr openbox´= malinko rychlejší podpora a lepši zdílení ferguson=propracovanějši menu a trochu lepší vybava
uživatel
standokan
10.04.2008, 12:09.40

to vw1

jednoznačně fergusony FX
uživatel
Babui
10.04.2008, 12:22.44

RE: Openbox versus Ferguson

to byl starý všeobecně známý problém u Ferdů, u nových modelů je to vcelku OK, jdu vyvenčit čokla, čau
uživatel
poky1
10.04.2008, 12:46.22

Babui

Aj tak z prijímačov s EMU vedie jednoznačne Vantage...tá podpora EPG v slovenčine a češtine je nad ostatné prijímače s EMU.:)
uživatel
vw1
10.04.2008, 12:58.26

@ vw1

rozumím, měj se...
uživatel
Babui
10.04.2008, 13:29.31

RE: Openbox versus Ferguson

Ja som mal podobnu dilemu a koli podpore som si vybral Openbox.....mam ho asi mesiac a som spokojny...
uživatel
kamilo
10.04.2008, 13:35.01

to kamilo

No teď jde jen o to jak dlouho ta podpora bude.
uživatel
cement
10.04.2008, 13:52.25

RE: Openbox versus Ferguson

urcite openbox je snim lahsia manipulacia, jednosuchsie nahravanie softwaru aj zadavanie klucou. ale ja by som odporucil x810.
uživatel
miki
10.04.2008, 14:43.54

RE: Openbox versus Ferguson

mam oba dva a jednoduchost zadavání soft a keys je stejná
uživatel
standokan
10.04.2008, 17:33.48

to standokan

Keď máš obe značky,mohol by si mi niečo objektívne posúdiť,ak máš Fergusona rady FX? Ja mám x810 pripojenú k CRT Philips 32PW9551 kvalitným scartom cez RGB vstup na TV a nie som s kvalitou obrazu moc spokojný.Presnejšie,keď napr.vojdem na x810 do menu,alebo prepnem na inú predvoľbu,písmená v informačnej tabuľke sú na obrazovke TV mierne rozmazané.Samotný obraz je docela dobrej kvality,ale nie je to určite ono.Zaújmavosťou je,že keď prepnem výstup na x810 na CVBS,tak je to oveľa lepšie.Mal som už pripojené 3ks x810 a na všetkých to je rovnaké.Predtým som mal Ferdu 7318 a môžem povedať,že obraz bol určite lepší,aj keď všade píšu,že x810 má obrazový obvod NEC pre podanie lepšieho obrazu a preto som ho aj vymenil.Teraz uvažujem o Fergusone FX 7600 CR,aj keď mi vadí,že nevie zdielať kartu cez RS232.Mohol by si napísať,alebo niekto,kto môže porovnať kvalitu obrazu na obidvoch týchto príjmačoch,ktorý je teda čo sa týka kvality obrazu lepší? dík
uživatel
doky
10.04.2008, 20:38.32

RE: Openbox versus Ferguson

Jednoznačně ferguson 7600 UCI2, lepší čip ! o hodně lepší výbava.
Dej si jejich popis vedle sebe. jukni na podporu. Openbox je již přežitý v Polsku neprodejný.
http://laki.dvhk.pl/
A teď se openfanatici třepte :o)))
uživatel
juzek
10.04.2008, 20:40.04

RE: Openbox versus Ferguson

Do toho

https://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/
uživatel
juzek
11.04.2008, 06:01.39

RE: Openbox versus Ferguson

no zrovna 810 má lepši čip ale horší tuner
uživatel
standokan
11.04.2008, 12:11.03

RE: Openbox versus Ferguson

mám 810X a TV Panasonic VIERA TH-42PX80E a menu z openboxu je tam jak na monitoru.
uživatel
macek000
11.04.2008, 12:24.22

RE: Openbox versus Ferguson

dobré zobrazenie menu som mal napr.z Fergusona 7318 alebo Humaxa 5500.
uživatel
doky