| 10.04.2008, 11:44.45 | |
Openbox versus FergusonDobrý den, potřebuji poradit při koupi sat. přijímače. Rozhoduji se mezi příjímači Openbox X-820Ci a Ferguson FX 7600UCI. Pokud mi nědko může napsat svou osobní zkušenost budu rád. Jde mi hlavně o zápisy na karty (gital) - jestli probíhají bezproblémově, pokud je v příjimači nahrán neoficiální firmaware. Děkuji za Vaše názory. |
![]() cement |
| 10.04.2008, 11:48.06 | |
RE: Openbox versus Fergusonoba jsou srovnatelné, jen pro openy je v současné době rychlejší podpora |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 11:48.18 | |
RE: Openbox versus FergusonJednoznačne Openboxy. |
![]() vw1 |
| 10.04.2008, 11:49.43 | |
až sem dorazíJuzek, bude tady veselo. :8) |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 11:58.49 | |
RE: Openbox versus FergusonTakže zápisy na karty jsou u obou OK? Doted jsem měl Ferguson 6318AF a tam mi ty zápisy při firmwaru Technocoms zlobily. |
![]() cement |
| 10.04.2008, 12:01.30 | |
RE: Openbox versus Fergusonto máš jedno za ty pěníze oba supr openbox´= malinko rychlejší podpora a lepši zdílení ferguson=propracovanějši menu a trochu lepší vybava |
![]() standokan |
| 10.04.2008, 12:09.40 | |
to vw1jednoznačně fergusony FX |
![]() Babui |
| 10.04.2008, 12:22.44 | |
RE: Openbox versus Fergusonto byl starý všeobecně známý problém u Ferdů, u nových modelů je to vcelku OK, jdu vyvenčit čokla, čau |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 12:46.22 | |
BabuiAj tak z prijímačov s EMU vedie jednoznačne Vantage...tá podpora EPG v slovenčine a češtine je nad ostatné prijímače s EMU.:) |
![]() vw1 |
| 10.04.2008, 12:58.26 | |
@ vw1rozumím, měj se... |
![]() Babui |
| 10.04.2008, 13:29.31 | |
RE: Openbox versus FergusonJa som mal podobnu dilemu a koli podpore som si vybral Openbox.....mam ho asi mesiac a som spokojny... |
![]() kamilo |
| 10.04.2008, 13:35.01 | |
to kamiloNo teď jde jen o to jak dlouho ta podpora bude. |
![]() cement |
| 10.04.2008, 13:52.25 | |
RE: Openbox versus Fergusonurcite openbox je snim lahsia manipulacia, jednosuchsie nahravanie softwaru aj zadavanie klucou. ale ja by som odporucil x810. |
![]() miki |
| 10.04.2008, 14:43.54 | |
RE: Openbox versus Fergusonmam oba dva a jednoduchost zadavání soft a keys je stejná |
![]() standokan |
| 10.04.2008, 17:33.48 | |
to standokanKeď máš obe značky,mohol by si mi niečo objektívne posúdiť,ak máš Fergusona rady FX? Ja mám x810 pripojenú k CRT Philips 32PW9551 kvalitným scartom cez RGB vstup na TV a nie som s kvalitou obrazu moc spokojný.Presnejšie,keď napr.vojdem na x810 do menu,alebo prepnem na inú predvoľbu,písmená v informačnej tabuľke sú na obrazovke TV mierne rozmazané.Samotný obraz je docela dobrej kvality,ale nie je to určite ono.Zaújmavosťou je,že keď prepnem výstup na x810 na CVBS,tak je to oveľa lepšie.Mal som už pripojené 3ks x810 a na všetkých to je rovnaké.Predtým som mal Ferdu 7318 a môžem povedať,že obraz bol určite lepší,aj keď všade píšu,že x810 má obrazový obvod NEC pre podanie lepšieho obrazu a preto som ho aj vymenil.Teraz uvažujem o Fergusone FX 7600 CR,aj keď mi vadí,že nevie zdielať kartu cez RS232.Mohol by si napísať,alebo niekto,kto môže porovnať kvalitu obrazu na obidvoch týchto príjmačoch,ktorý je teda čo sa týka kvality obrazu lepší? dík |
![]() doky |
| 10.04.2008, 20:38.32 | |
RE: Openbox versus FergusonJednoznačně ferguson 7600 UCI2, lepší čip ! o hodně lepší výbava.Dej si jejich popis vedle sebe. jukni na podporu. Openbox je již přežitý v Polsku neprodejný. http://laki.dvhk.pl/ A teď se openfanatici třepte :o))) |
![]() juzek |
| 10.04.2008, 20:40.04 | |
RE: Openbox versus FergusonDo tohohttps://www.parabola.cz/clanky/3030/nova-rada-satelitnich-prijimacu-ferguson/ |
![]() juzek |
| 11.04.2008, 06:01.39 | |
RE: Openbox versus Fergusonno zrovna 810 má lepši čip ale horší tuner |
![]() standokan |
| 11.04.2008, 12:11.03 | |
RE: Openbox versus Fergusonmám 810X a TV Panasonic VIERA TH-42PX80E a menu z openboxu je tam jak na monitoru. |
![]() macek000 |
| 11.04.2008, 12:24.22 | |
RE: Openbox versus Fergusondobré zobrazenie menu som mal napr.z Fergusona 7318 alebo Humaxa 5500. |
![]() doky |