| 10.04.2008, 13:27.37 | |
polky balik Nnevi nekdo, jaky jsou predpoklady, podminky k ziskani N Box Hdtv prijimac(HDMI,USB,Etherne), stoji priblizne 115,00? v prepoctu, myslim, jak dlouho musim platit predplatne pro ziskani tohoto satelitu a kolik stoji ten balik. Jestli se to vubec da koupit z ceska atd. Je to na www.n.pl ale moc polsky neumim. Muze nekdo poradit. |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 13:28.27 | |
RE: polky balik Nsorry 115,00 ?. :))) |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 13:29.13 | |
RE: polky balik Npouze jako polák, jinak máš smůlu Rv Já si pro něj jedu do PL, mám tam známého |
![]() mikim |
| 10.04.2008, 13:30.14 | |
RE: polky balik No.k. jako polak, dobry, ale vis o tom neco vic?? :))) |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 13:32.50 | |
a ještě se podívej semhttp://www.antenex.cz/novinky2s.php |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 13:35.51 | |
RE: polky balik Nnic moc hospodářský výsledek co? |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 13:39.35 | |
@mikimnapis o tom neco vic, kdyz si proto jedes tak musis vedet, co za to budes platit.@ poky: diky, je to bida :))) :))) Neni to pro me, ma o to zajem jeden znamy v Nemecku!!! |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 13:43.19 | |
RE: polky balik Ntady to přelouskáš v pohodě a Německu je půlka poláků :)))http://hdtvmania.pl/2008/03/05/tansze-kanaly-filmowe-nki/ |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 16:10.14 | |
RE: polky balik Nmusim to teda hodne louskat, ale je to Super, diky moc R^ :))) |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 16:27.43 | |
TADY to máš jak na to:Zkušenosti se zakoupením paketu FILMBOX v PolskuTak jsem se nechal namlsat promo vysíláním FILMBOXu HD před necelým měsícem až jsem se včera vydal do Wroclavi si ho pořídit. Tady je pár informací, třeba se někomu budou hodit : - v samotné Wroclavi je asi 26 obchodních míst, kde se prodává "n" Platforma. Já jsem se vydal do obchodního centra AUCHAN hned na příjezdu od Náchoda. Mají tam stánky skoro všichni operátoři ( "n", CYFRA atd. ) - bez polského dokladu to nepořídíte. Já jsem požádal známého, dal jsem mu peníze na 2 roky dopředu a on si nechal smlouvu vystavit na sebe. Služba se totiž neplatí na místě. Na základě smlouvy mu na jeho adresu do měsíce pošlou první fakturu a on začne platit. - bez odběru přijímače to nejde koupit. Máte na výběr nbox HDTV receiver za 99 zlotých, nebo nbox HDTV recorder za 449 zlotých ( ten je nyní v akci za 199 zlotých, ale má to další podmínky, viz dále ) - smlouva musí být minimálně na dva libovolné pakety ( každý za 16 zlotých měsíčně ), k nim je vždy zdarma třetí paket "Informacja i rozrywka". Dobrá informace je, že pakety můžete každý měsíc libovolně měnit ( např dětský paket za sport atd. ) Změna se může provádět i přes internet. - paket FILMBOX je zvlášť a platí se 15 zlotých měsíčně. Bohužel se nedá koupit samostatně. Takže jsem objednal dva pakety za 32 zlotých + FILMBOX (15 zlotých ) = 47 zlotých měsíčně ( cca 350 Kč měsíčně, ty jsem dal známému na 24 měsíců dopředu ) a na místě jsem zaplatil jenom 99 zlotých za receiver. HDTV recorder jsem nebral, protože bych musel buď zaplatit 449 zl. nebo využít promo akce a platit necelých 58 zlotých měsíčně po dobu 2 let. Navíc mi prodavač poradil, že můžu po měsíci kdykoliv přijít a už jako zákazník vyměnit receiver za recorder za 99 zlotých. Instalace proběhla bez problémů. Receiver sám pozná, zda je naladěn správně na Hot Bird, poté na obrazovce vypíše telefonní číslo do autorizačního centra ( mimo zeleného čísla 0801 je tam i pevné číslo ), na které jsem zavolal. Je tam automat a vyzve Vás k zadání čísla smlouvy a poté k zadání 4 místného PINu. ( malá poznámka, nevolte v hlasovém menu angličtinu, v tom případě Vás to spojí na živého operátora. Třeba by to nebyl problém, ale neriskoval jsem komplikaci ) Do cca 15 minut autorizační obrazovka zmizela a naběhl přímo HD kanál MGM Grand. FILMBOX HD jede v češtině DD 5.1. Prostě paráda. Všem ostatním vřele doporučuji |
![]() Jerry |
| 10.04.2008, 16:39.03 | |
@jerrynemáš možnost vyzkoušet, zda jde karta i v jiném modulu Conax, či v přijímači s conaxem? |
![]() mikim |
| 10.04.2008, 16:41.22 | |
RE: polky balik Nhallo mikim, ty ses taky ozval???:laughing: :laughing: to jerry: super, diky moc R^ R^ |
![]() docdoutnik |
| 10.04.2008, 16:53.15 | |
RE: polky balik Njo, pojedu tam za měsíc. Tohle všechno vím, co napsal Jerry, ale nevím, jestli ta karta je spárovaná s přijímačem, nebo ne. |
![]() mikim |
| 10.04.2008, 18:37.35 | |
Jerryjde do přijimače vložit karta nebo modul CW. |
![]() spyko |
| 10.04.2008, 20:54.33 | |
Platforma NKarta je spárována s přijímačem, v ničem jiném nepojede. Do přijímače lze vložit jakoukoliv kartu, ale nevím proč, stejně žádná v něm nefunguje, kromě té originální. Modul CW vložit nelze, není kam. |
![]() robert210 |
| 10.04.2008, 23:57.36 | |
Robert210Děkuji! |
![]() spyko |