Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 13:27.37

polky balik N

nevi nekdo, jaky jsou predpoklady, podminky k ziskani N Box Hdtv prijimac(HDMI,USB,Etherne), stoji priblizne 115,00? v prepoctu, myslim, jak dlouho musim platit predplatne pro ziskani tohoto satelitu a kolik stoji ten balik. Jestli se to vubec da koupit z ceska atd. Je to na www.n.pl ale moc polsky neumim. Muze nekdo poradit.
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 13:28.27

RE: polky balik N

sorry 115,00 ?. :)))
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 13:29.13

RE: polky balik N

pouze jako polák, jinak máš smůlu Rv Já si pro něj jedu do PL, mám tam známého
uživatel
mikim
10.04.2008, 13:30.14

RE: polky balik N

o.k. jako polak, dobry, ale vis o tom neco vic?? :)))
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 13:32.50

a ještě se podívej sem

http://www.antenex.cz/novinky2s.php
uživatel
poky1
10.04.2008, 13:35.51

RE: polky balik N

nic moc hospodářský výsledek co?
uživatel
poky1
10.04.2008, 13:39.35

@mikim

napis o tom neco vic, kdyz si proto jedes tak musis vedet, co za to budes platit.
@ poky: diky, je to bida :))) :)))
Neni to pro me, ma o to zajem jeden znamy v Nemecku!!!
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 13:43.19

RE: polky balik N

tady to přelouskáš v pohodě a Německu je půlka poláků :)))
http://hdtvmania.pl/2008/03/05/tansze-kanaly-filmowe-nki/
uživatel
poky1
10.04.2008, 16:10.14

RE: polky balik N

musim to teda hodne louskat, ale je to Super, diky moc R^ :)))
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 16:27.43

TADY to máš jak na to:

Zkušenosti se zakoupením paketu FILMBOX v Polsku
Tak jsem se nechal namlsat promo vysíláním FILMBOXu HD před necelým měsícem až jsem se včera vydal do Wroclavi si ho pořídit.
Tady je pár informací, třeba se někomu budou hodit :
- v samotné Wroclavi je asi 26 obchodních míst, kde se prodává "n" Platforma. Já jsem se vydal do obchodního centra AUCHAN hned na příjezdu od Náchoda. Mají tam stánky skoro všichni operátoři ( "n", CYFRA atd. )
- bez polského dokladu to nepořídíte. Já jsem požádal známého, dal jsem mu peníze na 2 roky dopředu a on si nechal smlouvu vystavit na sebe. Služba se totiž neplatí na místě. Na základě smlouvy mu na jeho adresu do měsíce pošlou první fakturu a on začne platit.
- bez odběru přijímače to nejde koupit. Máte na výběr nbox HDTV receiver za 99 zlotých, nebo nbox HDTV recorder za 449 zlotých ( ten je nyní v akci za 199 zlotých, ale má to další podmínky, viz dále )
- smlouva musí být minimálně na dva libovolné pakety ( každý za 16 zlotých měsíčně ), k nim je vždy zdarma třetí paket "Informacja i rozrywka". Dobrá informace je, že pakety můžete každý měsíc libovolně měnit ( např dětský paket za sport atd. ) Změna se může provádět i přes internet.
- paket FILMBOX je zvlášť a platí se 15 zlotých měsíčně. Bohužel se nedá koupit samostatně.
Takže jsem objednal dva pakety za 32 zlotých + FILMBOX (15 zlotých ) = 47 zlotých měsíčně ( cca 350 Kč měsíčně, ty jsem dal známému na 24 měsíců dopředu ) a na místě jsem zaplatil jenom 99 zlotých za receiver.
HDTV recorder jsem nebral, protože bych musel buď zaplatit 449 zl. nebo využít promo akce a platit necelých 58 zlotých měsíčně po dobu 2 let.
Navíc mi prodavač poradil, že můžu po měsíci kdykoliv přijít a už jako zákazník vyměnit receiver za recorder za 99 zlotých.
Instalace proběhla bez problémů. Receiver sám pozná, zda je naladěn správně na Hot Bird, poté na obrazovce vypíše telefonní číslo do autorizačního centra ( mimo zeleného čísla 0801 je tam i pevné číslo ), na které jsem zavolal. Je tam automat a vyzve Vás k zadání čísla smlouvy a poté k zadání 4 místného PINu. ( malá poznámka, nevolte v hlasovém menu angličtinu, v tom případě Vás to spojí na živého operátora. Třeba by to nebyl problém, ale neriskoval jsem komplikaci )
Do cca 15 minut autorizační obrazovka zmizela a naběhl přímo HD kanál MGM Grand.
FILMBOX HD jede v češtině DD 5.1. Prostě paráda.
Všem ostatním vřele doporučuji
uživatel
Jerry
10.04.2008, 16:39.03

@jerry

nemáš možnost vyzkoušet, zda jde karta i v jiném modulu Conax, či v přijímači s conaxem?
uživatel
mikim
10.04.2008, 16:41.22

RE: polky balik N

hallo mikim, ty ses taky ozval???
:laughing: :laughing:
to jerry: super, diky moc R^ R^
uživatel
docdoutnik
10.04.2008, 16:53.15

RE: polky balik N

jo, pojedu tam za měsíc. Tohle všechno vím, co napsal Jerry, ale nevím, jestli ta karta je spárovaná s přijímačem, nebo ne.
uživatel
mikim
10.04.2008, 18:37.35

Jerry

jde do přijimače vložit karta nebo modul CW.
uživatel
spyko
10.04.2008, 20:54.33

Platforma N

Karta je spárována s přijímačem, v ničem jiném nepojede. Do přijímače lze vložit jakoukoliv kartu, ale nevím proč, stejně žádná v něm nefunguje, kromě té originální. Modul CW vložit nelze, není kam.
uživatel
robert210
10.04.2008, 23:57.36

Robert210

Děkuji!
uživatel
spyko