Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 13:52.49

Vlado fogo

Vlado by se nám hodl na stránky ab-forum.info
jako moderátor jestli chceš zaregistruj se tam a požádej Bilardose(ADMINA).
uživatel
sawe1
10.04.2008, 14:07.19

Pro ostatní

A klíče tam nesjou tresné (spíše poviné ;) )takže Vás tam vítá RUFR.
uživatel
sawe1
10.04.2008, 17:42.28

Prestaň

s tým stále dookola. Ak sem nemáš čo napísať ,tak tu zbytočne neprovokuj.
uživatel
oneeeee
11.04.2008, 14:30.42

RE: Vlado fogo

Včera přibylo 15 spokojených členů,ale VLADO FOGO by se vyrovnával REVISOVI.
uživatel
sawe1
17.04.2008, 20:23.43

RE: Vlado fogo

škoda že VLADO nechce. :((
uživatel
sawe1