Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 13:57.28

Antonine, problem s K910

Zdravím Antoníne. Nezobrazují se mi titulky v UPC u Nat. geo.(Kathrein 910, HDMI, Samsung Le52F96)
Prosím o radu, setkal jsi se s takovým problémem ?
Díky
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 14:11.30

RE: Antonine, problem s K910

NGC má pouze TXT titulky a přes HDMI teletext nechodí.
uživatel
táhlovej
10.04.2008, 14:16.22

RE: Antonine, problem s K910

Díky,myslel jsem si to ale txt přesto na jiných programech šlape. Myslím nova prima ct atd..
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 14:25.14

RE: Antonine, problem s K910

Omluva - nevšiml jsem si,že máš UPC.Takže chodí DVB-S titulky,ale tak nějak "nepravidelně" (zřejmě chyba na straně UPC nebo software K910 - podívej se,co máš v nastavení pro volbu titulků).
uživatel
táhlovej
10.04.2008, 14:46.36

RE: Antonine, problem s K910

Díky za pomoc, na lince UPC mi řekli že od nich je vše ok. Firmware 1.04, (poslední verze). K910 nemá žádnou možnost nastavení titulků. Kdyby někoho ještě něco napadlo, tak děkuju předem.
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 15:42.05

RE: Antonine, problem s K910

Na TF7700HSCI jsou DVB-S titulky O.K.Vyzkoušej ještě možnost zobrazení ve FBAS signálu(žlutý cinch konektor).
uživatel
táhlovej
10.04.2008, 16:08.29

RE: Antonine, problem s K910

Nic,nic. Vytáhnul jsem HDMI, propojil přes komponent - nic.
Scart - nic. Mám tu ještě starší homecast S3000CICR zkusím to propojit scartem. Pokud to nepůjde, je chyba v TV.
Dá se s tím něco dělat v tomto případě ?
Když to půjde, tak by to znamenalo že titulky nezvládá K910. (Mám poslední verzi firmwaru) - Existuje nějaké řešení ?
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 16:32.23

RE: Antonine, problem s K910

No potom ti už ostáva iba skúsiť zahraničné fóra alebo oficiálnu podporu u výrobcu R^ R^
uživatel
b1gLoRD
10.04.2008, 16:36.32

RE: Antonine, problem s K910

Na starém HC to běží. Takže jednoznačně Kathrein to nezvládá. Kdyby měl někdo tip nebo odkaz tak sem s ním.
Díky všem
uživatel
PetrVob
10.04.2008, 17:12.00

mám nápad,

zkus cssf, je tam celá sekce o 910 a Tonda jako moderátor ;)
uživatel
poky1
10.04.2008, 22:14.55

RE: Antonine, problem s K910

DVB titulky musi do obrazu vkladat uz prijimac. TXT titulky muze prijimac nebo TV - pres HDMI ale TXT neprochazi. UPC pokud vim pouziva DVB titulky.
uživatel
008
11.04.2008, 10:35.23

Vyjádření od výrobce. Mám smůlu

auf Ihr Email vom 10.04.2008 möchten wir Ihnen gerne nachstehendes
mitteilen.

This option is planned for one of the next firmwareversions.The next
firmware 1.05 which would be available in April
does not support this option.
uživatel
PetrVob
11.04.2008, 21:27.32

RE: Antonine, problem s K910

Jak je vidět, na ne vždy se vyplatí mít nový top model. Ale tahle úvaha je pro tebe slabá útěcha. :-(
uživatel
eduard