| 10.04.2008, 13:57.28 | |
Antonine, problem s K910Zdravím Antoníne. Nezobrazují se mi titulky v UPC u Nat. geo.(Kathrein 910, HDMI, Samsung Le52F96)Prosím o radu, setkal jsi se s takovým problémem ? Díky |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 14:11.30 | |
RE: Antonine, problem s K910NGC má pouze TXT titulky a přes HDMI teletext nechodí. |
![]() táhlovej |
| 10.04.2008, 14:16.22 | |
RE: Antonine, problem s K910Díky,myslel jsem si to ale txt přesto na jiných programech šlape. Myslím nova prima ct atd.. |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 14:25.14 | |
RE: Antonine, problem s K910Omluva - nevšiml jsem si,že máš UPC.Takže chodí DVB-S titulky,ale tak nějak "nepravidelně" (zřejmě chyba na straně UPC nebo software K910 - podívej se,co máš v nastavení pro volbu titulků). |
![]() táhlovej |
| 10.04.2008, 14:46.36 | |
RE: Antonine, problem s K910Díky za pomoc, na lince UPC mi řekli že od nich je vše ok. Firmware 1.04, (poslední verze). K910 nemá žádnou možnost nastavení titulků. Kdyby někoho ještě něco napadlo, tak děkuju předem. |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 15:42.05 | |
RE: Antonine, problem s K910Na TF7700HSCI jsou DVB-S titulky O.K.Vyzkoušej ještě možnost zobrazení ve FBAS signálu(žlutý cinch konektor). |
![]() táhlovej |
| 10.04.2008, 16:08.29 | |
RE: Antonine, problem s K910Nic,nic. Vytáhnul jsem HDMI, propojil přes komponent - nic.Scart - nic. Mám tu ještě starší homecast S3000CICR zkusím to propojit scartem. Pokud to nepůjde, je chyba v TV. Dá se s tím něco dělat v tomto případě ? Když to půjde, tak by to znamenalo že titulky nezvládá K910. (Mám poslední verzi firmwaru) - Existuje nějaké řešení ? |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 16:32.23 | |
RE: Antonine, problem s K910No potom ti už ostáva iba skúsiť zahraničné fóra alebo oficiálnu podporu u výrobcu R^ R^ |
![]() b1gLoRD |
| 10.04.2008, 16:36.32 | |
RE: Antonine, problem s K910Na starém HC to běží. Takže jednoznačně Kathrein to nezvládá. Kdyby měl někdo tip nebo odkaz tak sem s ním.Díky všem |
![]() PetrVob |
| 10.04.2008, 17:12.00 | |
mám nápad,zkus cssf, je tam celá sekce o 910 a Tonda jako moderátor ;) |
![]() poky1 |
| 10.04.2008, 22:14.55 | |
RE: Antonine, problem s K910DVB titulky musi do obrazu vkladat uz prijimac. TXT titulky muze prijimac nebo TV - pres HDMI ale TXT neprochazi. UPC pokud vim pouziva DVB titulky. |
![]() 008 |
| 11.04.2008, 10:35.23 | |
Vyjádření od výrobce. Mám smůluauf Ihr Email vom 10.04.2008 möchten wir Ihnen gerne nachstehendesmitteilen. This option is planned for one of the next firmwareversions.The next firmware 1.05 which would be available in April does not support this option. |
![]() PetrVob |
| 11.04.2008, 21:27.32 | |
RE: Antonine, problem s K910Jak je vidět, na ne vždy se vyplatí mít nový top model. Ale tahle úvaha je pro tebe slabá útěcha. :-( |
![]() eduard |