Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2008, 14:16.40

HD primac

Prosim jake mate zkusenosti s HD primaci ja bych mel zajem o dreambox 800 ale porad neni na trhu tak bych chtel IP Box, ale nevim jestli to je ta spravna volba, mate snim nekdo nejake zkusenosti?
Ja predevsim budu vyuzivat emu a share mam jeste dreambox dm 500
Diky za vase reakce
uživatel
rqwe
10.04.2008, 14:25.43

RE: HD primac

No ba dokonce možná i bude nějaký ten soft společný, nee když to jede na jednom systému....?
uživatel
frank1
10.04.2008, 15:41.13

RE: HD primac

Otázka i odpověď jsou na stejné úrovni.
uživatel
Sekyra