Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.06.2008, 21:20.57

Pomoooc, natáčení s Technisatem Digit MF4-S

Poradí mi někdo, co mám dělat, když mám Digit MF4-S a parabola s motorem se mi po každém vypnutí natočí z 1°W (kde sleduju DigiTV) vždy na Astru 19,2°? Prý je to "vlastnost" Technisatu, přetočit se vždy na předchozí satelit, ale mě se přetáčí na Astru, i když jsem jen na 1°W! Navíc mi při zapnutí strašně dlouho přetáčí a nechce nenaskočit. Musím pak ještě přepnout na jinou stanici, aby se chytil a naskočil.
uživatel
tratak
05.06.2008, 21:39.20

RE: Pomoooc, natáčení s Technisatem Digit MF4-...

Dvakrat zmcknout cervenej.
uživatel
linuxik
05.06.2008, 22:23.49

RE: Pomoooc, natáčení s Technisatem Digit MF4-...

Dík, asi to vypadá, že to funguje! Napíše to sice při zapnutí Natáčení do Thor, ale naskočil za chviličku! Co se stane při 2x vypnutí? Přestane se vracet do Astry? Jaks na to přišel? Jinak samozřejmě dík!
uživatel
tratak
05.06.2008, 22:41.53

RE: Pomoooc, natáčení s Technisatem Digit MF4-...

Pokud jsi na to ještě nepřišel, ale takhle se ten přístroj opravdu vypíná..
uživatel
Tomik535
06.06.2008, 13:37.15

RE: Pomoooc, natáčení s Technisatem Digit MF4-...

No a co je tedy jedno zmáčknutí červeného tlačítka? Vypínal jsem to vždy jen jedním zmáčknutím, chvilku si to na displeji problikávalo (malá kolečka) a za pár sekund se Technisat vypnul. Tu vlastnost, že se mi bude po vypnutí satelit přetáčet na předchozí družici mi sdělil i montér a prodejce satelitů. To tedy asi také o vypínání 2xzmáčknutím nevěděl.
uživatel
tratak