Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 14:10.27

Olympiada 2008

Tak a je to tu - Olympiada zacala spolu s burkou, takze signal z STV3 HD mam uplne niekde v pr..li - budu opakovat vecer otvaraci ceremonial?
uživatel
tibko
08.08.2008, 14:14.57

RE: Olympiada 2008

áno 20.00h
uživatel
Jupi
08.08.2008, 14:15.19

RE: Olympiada 2008

Budu...o 4 roky! :laughing:
uživatel
notna
08.08.2008, 14:37.03

JSC sport

Nilesat 101 JSC SPORT HD jede volně OH a je to supr
uživatel
pluto
08.08.2008, 15:47.24

RE: Olympiada 2008

no to asi nikdo nečekal že to poběží v HD volně hned na třech programech :)
uživatel
vortimond
08.08.2008, 16:08.15

špatný obraz na ORF HD

na všech těch volných programech je to velice slušná kvalita. ale sleduje to někdo na ORF HD? taky máte v obraze (hlavně na pozadí) takový jako šumění (bílý tečky)? můžete to někdo potvrdit? díky
uživatel
vortimond
08.08.2008, 16:59.28

RE: Olympiada 2008

hmm tak to je asi normální. protože jsem si všimnul že u těch "close range" záběrů se to nevyskytuje. ale když to přiblíží kamerou přes půl stadiónu tak to šumí velice výrazně. jinak má ORF krásnej obraz (perfektní detaily).
uživatel
vortimond
08.08.2008, 17:01.26

RE: Olympiada 2008

Kvalita na JSC je výborná o to víc mě to štve, že všude okolo mají aspoň jeden kanál v hd jenom my ne :crying:
uživatel
pluto
08.08.2008, 17:17.26

RE: Olympiada 2008

přesně sto let za opicemi i rumuni ho maj to je neuvěřitelné
uživatel
1801
08.08.2008, 17:45.57

RE: Olympiada 2008

Hm je to tak i maďaři
uživatel
fast