| 08.08.2008, 14:10.27 | |
Olympiada 2008Tak a je to tu - Olympiada zacala spolu s burkou, takze signal z STV3 HD mam uplne niekde v pr..li - budu opakovat vecer otvaraci ceremonial? |
![]() tibko |
| 08.08.2008, 14:14.57 | |
RE: Olympiada 2008áno 20.00h |
![]() Jupi |
| 08.08.2008, 14:15.19 | |
RE: Olympiada 2008Budu...o 4 roky! :laughing: |
![]() notna |
| 08.08.2008, 14:37.03 | |
JSC sportNilesat 101 JSC SPORT HD jede volně OH a je to supr |
![]() pluto |
| 08.08.2008, 15:47.24 | |
RE: Olympiada 2008no to asi nikdo nečekal že to poběží v HD volně hned na třech programech :) |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 16:08.15 | |
špatný obraz na ORF HDna všech těch volných programech je to velice slušná kvalita. ale sleduje to někdo na ORF HD? taky máte v obraze (hlavně na pozadí) takový jako šumění (bílý tečky)? můžete to někdo potvrdit? díky |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 16:59.28 | |
RE: Olympiada 2008hmm tak to je asi normální. protože jsem si všimnul že u těch "close range" záběrů se to nevyskytuje. ale když to přiblíží kamerou přes půl stadiónu tak to šumí velice výrazně. jinak má ORF krásnej obraz (perfektní detaily). |
![]() vortimond |
| 08.08.2008, 17:01.26 | |
RE: Olympiada 2008Kvalita na JSC je výborná o to víc mě to štve, že všude okolo mají aspoň jeden kanál v hd jenom my ne :crying: |
![]() pluto |
| 08.08.2008, 17:17.26 | |
RE: Olympiada 2008přesně sto let za opicemi i rumuni ho maj to je neuvěřitelné |
![]() 1801 |
| 08.08.2008, 17:45.57 | |
RE: Olympiada 2008Hm je to tak i maďaři |
![]() fast |