Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 14:36.36

vantage7100

Tak z tohoto som jelen...niektore transpordery mi neukazuju signal a tym padom ani nejdu a pritom LNB su ok.Jednoducho prijmac napise ze neni signal.To som zvedavy ako to dostat do spravnych kolaji...
uživatel
lubo540
08.08.2008, 15:18.22

RE: vantage7100

mam to same
uživatel
jofan
08.08.2008, 15:32.10

RE :vantage7100

Příteli - máš frekvenční díry, bojuju s tím také. Zkontroluj si to u někoho na anténě, pak si zkontroluj konektory. A jak jsi přišl na to, že konvertory jsou OK ?
uživatel
Nervoš
08.08.2008, 15:42.41

vantage 7100S

No bol to pekny chaos,pomiesane druzice,frekvencie total chaos.Isiel som do vychoziho nastaveni,dal tovarne nastavenie,potom znova naskenoval druzice,frekvencie a cuduj sa ci necuduj svete je to ok.Tak chlapci takto to urobte ak mate podobny chaos v tom vantagiku nasom
uživatel
lubo540
08.08.2008, 15:56.09

RE: vantage7100

a je ten chaos po UW 1.28??
uživatel
kos
08.08.2008, 16:16.18

vantage 7100S

kosi,tak sa mi zda,ze z niecoho takeho to prislo...mam silny dojem ze to nejaky uw do....ebal
uživatel
lubo540
08.08.2008, 16:49.18

RE: vantage7100

Mohu se zeptat, co to je UW 1,28 ?
uživatel
Nervoš
08.08.2008, 16:52.25

vantage 7100S

nervosi to je napln do diabla,ak ho nemas tak nech ta to nevzrusuje...ja som tam mal len 1.25 ku.Mam to uz v pohode vsetko
uživatel
lubo540
08.08.2008, 17:17.41

lubo540

chlapci žádný UW1.28 ten bordel byl v posledním softu,včera jsem ho nahral a po vypnutí a asi za 4 hodiny totální výbuch,jak luboš504 vše spadlo až do základního nastavení,musel jsem komplet dávat vše do kupy,češtinu a pak jsem nahrál svůj zálohovaný setting a ok,
uživatel
hery
08.08.2008, 17:24.13

Z toho vyplývá

když se něco takového stané,což se přihodit může,musíte si předem,tak jednou týdně stáhnou do flešky svůj setting a keys data,a to mít ve flešce v záloze,jinak než to dáte do kúpy tak to bude dlouho trvat.
uživatel
hery
08.08.2008, 18:09.01

Téma: vantage7100

me to delalo u 2xx taky a stacilo rucne zmenit frekvenci transpoderu o 1-2 dolu nebo nahoru po a bylo po problemu :8)
uživatel
uai1
08.08.2008, 19:25.02

uai1

a vidíš hochu,kluci z Lanškrounska si dovedou vždy ok poradit.
uživatel
hery
08.08.2008, 19:25.58

hery

ktory ten soft to teda sposobil?
uživatel
lubo540
08.08.2008, 19:32.22

lubo540

způsobilo to asi to,že se to zeptálo z družice/chcete aktualizaci nového SW??/a jestli si dal ano,protože jiný způsob dostat se z menu nebyl,a když si to nezadal tak to udělalo stejně za TEBE a tak to vzniklo,jinak od té doby nový soft Ok.
uživatel
hery