| 08.08.2008, 14:36.36 | |
vantage7100Tak z tohoto som jelen...niektore transpordery mi neukazuju signal a tym padom ani nejdu a pritom LNB su ok.Jednoducho prijmac napise ze neni signal.To som zvedavy ako to dostat do spravnych kolaji... |
![]() lubo540 |
| 08.08.2008, 15:18.22 | |
RE: vantage7100mam to same |
![]() jofan |
| 08.08.2008, 15:32.10 | |
RE :vantage7100Příteli - máš frekvenční díry, bojuju s tím také. Zkontroluj si to u někoho na anténě, pak si zkontroluj konektory. A jak jsi přišl na to, že konvertory jsou OK ? |
![]() Nervoš |
| 08.08.2008, 15:42.41 | |
vantage 7100SNo bol to pekny chaos,pomiesane druzice,frekvencie total chaos.Isiel som do vychoziho nastaveni,dal tovarne nastavenie,potom znova naskenoval druzice,frekvencie a cuduj sa ci necuduj svete je to ok.Tak chlapci takto to urobte ak mate podobny chaos v tom vantagiku nasom |
![]() lubo540 |
| 08.08.2008, 15:56.09 | |
RE: vantage7100a je ten chaos po UW 1.28?? |
![]() kos |
| 08.08.2008, 16:16.18 | |
vantage 7100Skosi,tak sa mi zda,ze z niecoho takeho to prislo...mam silny dojem ze to nejaky uw do....ebal |
![]() lubo540 |
| 08.08.2008, 16:49.18 | |
RE: vantage7100Mohu se zeptat, co to je UW 1,28 ? |
![]() Nervoš |
| 08.08.2008, 16:52.25 | |
vantage 7100Snervosi to je napln do diabla,ak ho nemas tak nech ta to nevzrusuje...ja som tam mal len 1.25 ku.Mam to uz v pohode vsetko |
![]() lubo540 |
| 08.08.2008, 17:17.41 | |
lubo540chlapci žádný UW1.28 ten bordel byl v posledním softu,včera jsem ho nahral a po vypnutí a asi za 4 hodiny totální výbuch,jak luboš504 vše spadlo až do základního nastavení,musel jsem komplet dávat vše do kupy,češtinu a pak jsem nahrál svůj zálohovaný setting a ok, |
![]() hery |
| 08.08.2008, 17:24.13 | |
Z toho vyplývákdyž se něco takového stané,což se přihodit může,musíte si předem,tak jednou týdně stáhnou do flešky svůj setting a keys data,a to mít ve flešce v záloze,jinak než to dáte do kúpy tak to bude dlouho trvat. |
![]() hery |
| 08.08.2008, 18:09.01 | |
Téma: vantage7100me to delalo u 2xx taky a stacilo rucne zmenit frekvenci transpoderu o 1-2 dolu nebo nahoru po a bylo po problemu :8) |
![]() uai1 |
| 08.08.2008, 19:25.02 | |
uai1a vidíš hochu,kluci z Lanškrounska si dovedou vždy ok poradit. |
![]() hery |
| 08.08.2008, 19:25.58 | |
heryktory ten soft to teda sposobil? |
![]() lubo540 |
| 08.08.2008, 19:32.22 | |
lubo540způsobilo to asi to,že se to zeptálo z družice/chcete aktualizaci nového SW??/a jestli si dal ano,protože jiný způsob dostat se z menu nebyl,a když si to nezadal tak to udělalo stejně za TEBE a tak to vzniklo,jinak od té doby nový soft Ok. |
![]() hery |