| 26.08.2008, 22:28.33 | |
ArmageddonTenhle film už znám velmi dlouho, ale tenhle dabing je úplně příšernej. Vynechaná slova, převrácené významy. Předabované ty nejlepší hlášky.Tak nevím, co z toho mají? |
![]() Rambo |
| 27.08.2008, 01:34.29 | |
RE: Armageddonale film super |
![]() pierrepetr |
| 27.08.2008, 07:45.01 | |
RE: Armageddonpovedená taškařice :) |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 08:02.49 | |
RE: ArmageddonNa film jako takový, si každý z nás udělá/udělal názor sám. Musím se však připojit k názoru, který má Rambo, už jenom proto, jak tupě :fuming: přeložili mojí oblíbenou "Leaving on the jet plane". Ta scéna před odletem a původní hlášky jsou pryč. :( A propos admine smaž prosím tyhle naše plky, myslím, že sem nepatří :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Mooonty |
| 27.08.2008, 21:44.17 | |
OriginalNajlepsie je sledovat original aj ked s titulkami :-) |
![]() Baca1966 |