Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 22:28.33

Armageddon

Tenhle film už znám velmi dlouho, ale tenhle dabing je úplně příšernej. Vynechaná slova, převrácené významy. Předabované ty nejlepší hlášky.
Tak nevím, co z toho mají?
uživatel
Rambo
27.08.2008, 01:34.29

RE: Armageddon

ale film super
uživatel
pierrepetr
27.08.2008, 07:45.01

RE: Armageddon

povedená taškařice :)
uživatel
vortimond
27.08.2008, 08:02.49

RE: Armageddon

Na film jako takový, si každý z nás udělá/udělal názor sám. Musím se však připojit k názoru, který má Rambo, už jenom proto, jak tupě :fuming: přeložili mojí oblíbenou "Leaving on the jet plane". Ta scéna před odletem a původní hlášky jsou pryč. :( A propos admine smaž prosím tyhle naše plky, myslím, že sem nepatří :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Mooonty
27.08.2008, 21:44.17

Original

Najlepsie je sledovat original aj ked s titulkami :-)
uživatel
Baca1966