Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 11:08.06

který příjmač

Chci příjmač který má EMU I CI-slot tak do 3000 kč co se mi zamlouvá tak to sou- SHOWBOX S-300 PVR DVB-S PLATINUM - OPENBOX X820CI ORIGINAL - AzBox S720 USB - FERGUSON FX 6600CR 2xCR - FERGUSON FX 7600CR
který mi doporučíte, který příjmač zvládá přes DO keys.Díky moc
uživatel
Radim
27.08.2008, 11:31.15

RE: který příjmač

Raději přidej penize a kup si vánocům hd.Jinak jsem spokojen Ferdou.
uživatel
epec
27.08.2008, 12:14.58

RE: který příjmač

AZBOX
uživatel
ladinek
27.08.2008, 14:05.56

RE: který příjmač

OPENBOX 810
uživatel
k750
27.08.2008, 14:14.08

RE: který příjmač

Prepáč Open 810 nemá CI slot tak potom Open 820 CI.
uživatel
k750
27.08.2008, 14:25.42

RE: který příjmač

Vantage X221 SCI USB 2xCI,2xčtečka.V Německu se dá pořídit od 99euro
uživatel
habanero
27.08.2008, 16:00.04

RE: který příjmač

Kup si některý z řady Golden Interstar.
A ted z toho máš určitě guláš.
Vycházej z faktu, že každá liška chválí svůj ocas a o druhé říká, že má šmejd.
Těžko si vybereš i podle těchto rad, všechny jsou skoro stejné, ale přesto každý je v něčem jiný.
uživatel
grupen
27.08.2008, 16:55.32

RE: který příjmač

Stejne si koupí podle svého tak nema cenu radit.
uživatel
epec
27.08.2008, 17:17.36

RE: který příjmač

Kup si co chces. Ale podla mna by to malo mat HDMI.
uživatel
gogo1
27.08.2008, 22:22.42

RE: který příjmač

podle me by to melo byt HD
uživatel
bublajs