| 27.08.2008, 11:08.06 | |
který příjmačChci příjmač který má EMU I CI-slot tak do 3000 kč co se mi zamlouvá tak to sou- SHOWBOX S-300 PVR DVB-S PLATINUM - OPENBOX X820CI ORIGINAL - AzBox S720 USB - FERGUSON FX 6600CR 2xCR - FERGUSON FX 7600CRkterý mi doporučíte, který příjmač zvládá přes DO keys.Díky moc |
![]() Radim |
| 27.08.2008, 11:31.15 | |
RE: který příjmačRaději přidej penize a kup si vánocům hd.Jinak jsem spokojen Ferdou. |
![]() epec |
| 27.08.2008, 12:14.58 | |
RE: který příjmačAZBOX |
![]() ladinek |
| 27.08.2008, 14:05.56 | |
RE: který příjmačOPENBOX 810 |
![]() k750 |
| 27.08.2008, 14:14.08 | |
RE: který příjmačPrepáč Open 810 nemá CI slot tak potom Open 820 CI. |
![]() k750 |
| 27.08.2008, 14:25.42 | |
RE: který příjmačVantage X221 SCI USB 2xCI,2xčtečka.V Německu se dá pořídit od 99euro |
![]() habanero |
| 27.08.2008, 16:00.04 | |
RE: který příjmačKup si některý z řady Golden Interstar.A ted z toho máš určitě guláš. Vycházej z faktu, že každá liška chválí svůj ocas a o druhé říká, že má šmejd. Těžko si vybereš i podle těchto rad, všechny jsou skoro stejné, ale přesto každý je v něčem jiný. |
![]() grupen |
| 27.08.2008, 16:55.32 | |
RE: který příjmačStejne si koupí podle svého tak nema cenu radit. |
![]() epec |
| 27.08.2008, 17:17.36 | |
RE: který příjmačKup si co chces. Ale podla mna by to malo mat HDMI. |
![]() gogo1 |
| 27.08.2008, 22:22.42 | |
RE: který příjmačpodle me by to melo byt HD |
![]() bublajs |