Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 08:13.34

Proč kuwa nic nechytám ?

Chlapi, proč proboha nic nechytám na nižších frekvencích ASTRY2 ( 10714 - 11200), když tam jsou volné programy ? Ani mi to nebrkne, vyšší frekvence jdou.
uživatel
beqwer
27.08.2008, 08:21.37

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

Na 10714 je tam doporučená parabola 180
11 222H zadej ručně a proskenuj.Mě tento TP fachčí.
uživatel
Ji.sat
27.08.2008, 08:44.25

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

ano.180.len vertikalR^
uživatel
1830
27.08.2008, 08:53.50

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

Jo díky, takže není až taková chyba u mne.
A mohu se zeptat kolik toho lze chytit na Astře2 v HD ?
uživatel
beqwer
27.08.2008, 08:54.48

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

https://www.parabola.cz/prehledy/hdtv/
uživatel
JirkaP
27.08.2008, 09:03.33

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

Jirko, tam je to samý VDG ...... to není dobře. nebo to někdo umí i tak ? :bomb:
uživatel
beqwer
27.08.2008, 22:34.27

RE: Proč kuwa nic nechytám ?

Celá den sem nakukuji jestli to někdo umí i jinak a je ticho po pěšině. Takže to jinak nejde ?
uživatel
Nervoš