| 27.08.2008, 08:13.34 | |
Proč kuwa nic nechytám ?Chlapi, proč proboha nic nechytám na nižších frekvencích ASTRY2 ( 10714 - 11200), když tam jsou volné programy ? Ani mi to nebrkne, vyšší frekvence jdou. |
![]() beqwer |
| 27.08.2008, 08:21.37 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?Na 10714 je tam doporučená parabola 18011 222H zadej ručně a proskenuj.Mě tento TP fachčí. |
![]() Ji.sat |
| 27.08.2008, 08:44.25 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?ano.180.len vertikalR^ |
![]() 1830 |
| 27.08.2008, 08:53.50 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?Jo díky, takže není až taková chyba u mne.A mohu se zeptat kolik toho lze chytit na Astře2 v HD ? |
![]() beqwer |
| 27.08.2008, 08:54.48 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?https://www.parabola.cz/prehledy/hdtv/ |
![]() JirkaP |
| 27.08.2008, 09:03.33 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?Jirko, tam je to samý VDG ...... to není dobře. nebo to někdo umí i tak ? :bomb: |
![]() beqwer |
| 27.08.2008, 22:34.27 | |
RE: Proč kuwa nic nechytám ?Celá den sem nakukuji jestli to někdo umí i jinak a je ticho po pěšině. Takže to jinak nejde ? |
![]() Nervoš |