| 27.08.2008, 06:44.44 | |
Allword 2000EMám tento satelitní přijímač,potřeboval by jsem sehnat starší soft z data loňský listopad 2007 nebo ještě starší z důvodu,že nové softy na tento přijímač nenahrávájí zápisy na karty gital a tím mi každý měsíc nejde HBO |
![]() Honza44 |
| 27.08.2008, 09:48.49 | |
RE: Allword 2000EDej mail. |
![]() Sekyra |
| 27.08.2008, 09:54.55 | |
Allword 2000jgarsky@seznam.cz děkuji |
![]() Honza44 |