| 27.08.2008, 11:48.39 | |
Eurosport HDMůžete mi prosím někdo napsat, na jaké frekvenci a družici najdu tento program a zda je kodovan? Koukal jsem se zde do přehledu, ale nenašel jsem ho. Díky moc Marcel. |
![]() Marcel, |
| 27.08.2008, 15:47.56 | |
RE: Eurosport HDnajdeš to na 13°E nebo i na jiných ale je to všude kódovaný takže bez šance |
![]() 1801 |