Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 12:26.51

MTV kupony již jen ...!

na www.olmi.cz.........ani omko ani nikdo jiný v čr je již nemá,pouze olmi 990bez dph,1490 s dph na rok...
hezký den Všem:)
uživatel
cb21
27.08.2008, 13:14.41

RE: MTV kupony již jen ...!

Pěkná zlodějna, to si je radši přivezu z Reichu za 888,- s DPH a mám klid. :)))
uživatel
Jurin
27.08.2008, 19:08.47

RE: MTV kupony již jen ...!

Dnes som ho kupoval v Securitech v Prahe za 1 490 Kč. Skoro ma obmyli, keď som tú cenu počul.
uživatel
Crescenzio
27.08.2008, 21:49.26

jurin

presne...jedem asi se Saxonem do Nemec...maj tam pulrocni za 19euro a rocni za 36....což odpovida cca 888kc:-(
uživatel
cb21
27.08.2008, 21:50.16

crescenzio

zajimave,tam mi rekli,ze to jiz nemají :-/
uživatel
cb21
27.08.2008, 22:11.16

cb21

Ja som ho kupoval dnes streda 27. 8. tesne po 14:00 hod. Vyberal ho z nejakej sklenenej skrinky, kde mal mraky kariet medzi porno kartami.
uživatel
Crescenzio
27.08.2008, 22:14.59

RE: MTV kupony již jen ...!

Jo, ale po aktivácii mi ešte nenabehlo MTV HITS a MTV Music (obycajné MTV). Ostatné MTV DANCE, VH1 a VH1 classic nebehli v pohode do cca 10 min. od aktivácie cez web.
ABDSR 350XX, modul AlphaCrypt TC - karta Technisatu je v module ako SIMka.
uživatel
Crescenzio