Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 12:29.59

Slavie Praha - Fiorentina

Tento zápas vysílá italská stanice Conto TV 1 - Hotbird 6, nebo přijatelnější Tele Sport ( Rom. ) - Intelsat 10 - 02, freg. 12607H27500.
uživatel
klokan49
27.08.2008, 12:32.09

RE: Slavie Praha - Fiorentina

no som si myslel že to bude na čt2ke ale asi nie Rv
uživatel
Jupi
27.08.2008, 12:40.06

RE: Slavie Praha - Fiorentina

ale free to zrejmne nebude však?
uživatel
betisa
27.08.2008, 12:47.21

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Pražský klub prodal vysílací práva italské televizi Conto TV, která zajistí vysílaní pro Itálii.
uživatel
Ji.sat
27.08.2008, 12:48.07

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Tady najdete vše o fotbalových zápasech :http://liveonsat.com/daily.php
uživatel
klokan49
27.08.2008, 12:53.00

RE: Slavie Praha - Fiorentina

ale to je fakt hamba že to nebude na čt možno do večera sa to zmení no uvidíme
uživatel
Jupi
27.08.2008, 13:15.55

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Mluvčí klubu Ondřej Zlámal. "Zkrátka jsme využili nejlepší nabídku, Česká televize neprojevila dostatečný zájem.Česká televize v tom,asi nebude zcela neinně(vedení sportu).ČT dostává od koncesionářů za rok miliardy,ale fotbalové přenosy nemá.Další blamáž po Euru do 19 let konané v ČR.Nemyslím si,že soukromá tv CONTO je v takovém balíku jako ČT,ale má na to zaplatit.Myslím,že ČT má povinost takové zápasy vysílat(aspoň morální),když jsme my diváci povinni platit ČT.Už i Ti rumuni na to mají.
uživatel
habanero
27.08.2008, 13:23.15

RE: Slavie Praha - Fiorentina

aspoň pan ředitel dostane další statisíce za dobré hospodaření. rumuni to odvysílají v emu místo něj.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 13:56.34

RE: Slavie Praha - Fiorentina

http://www.liveonsat.com/daily.php
uživatel
paolous
27.08.2008, 15:11.49

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Ta Slávie snad nebude ani tady :-(
http://myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

to už je trochu moc. Zde sem to čekal jako poslední možnost a ono taky kulový!!
uživatel
shock78
27.08.2008, 15:46.17

RE: Slavie Praha - Fiorentina

ČT by to chtělo zadarmo tak se nedivme že to prodali někomu jinýmu stejné to bylo i loní ze žilinou jestli si pamatujete nakonec slavia ustoupila a dali to ČT zadarmo ale letos už né
uživatel
1801
27.08.2008, 16:53.36

RE: Slavie Praha - Fiorentina

No pokial si ja pamatam tak to minuly rok nedavali nikde ani na CT. Inak u tych rumunov to ide v EMU, takze lepsie ako nic.
uživatel
Billysk
27.08.2008, 17:42.34

RE: Slavie Praha - Fiorentina

uz me pan Ota stve uplne stejny vymluvy jako kdyz mi odpovedel mailem na dotaz ohledne 19v kopane viz....bylo velkou snahou ČT vysílat DE 19. Je to výborná soutěž.
Ale
ČT se od února roku 2008 snažila najít majitele vysílacích práv. Bylo nám říkáno, funkcionáři ČMFS,.že tato práva mají oni a rádi nám je předají za vyrobení signálu.Hlavním partnerem byl pan F.Sahula.
Během ME ve Švýcarsku jsme požadovali od stejných lidí hrací plán a další informace.Hrací plán jsme získali od UEFA a další informace od nikoho.Byli jsme totiž odkazováni na p. Tučka(mluvčí reprezentačního mužstva ČR).Ten na žádné naše snahy nereagoval. Obrátili jsme se přímo na UEFA a zjistili, že práva má EUROSPORT, který si signál vyrobí sám technologií, kterou ČT nemá k dispozici.
ČMFS do poslední chvíle tvrdil, že nám pomůže je pro utkání týmu ČR získat, aby v úterý minulého týdne rozhodl, že stačí když ME19 bude vysíláno na EUROSPORTU.
Zbývající zápas s Řeky si pak vykšeftoval p.Tuček pro svoji agenturu ČT ho chtěl prodat za legálně nemožných podmínek.
Takže žádný omyl - jen další doklad o chování a manýrách ČMFS.
Otakar Černý
šéfredaktor RS ČT
je to cele nejake divne !!!!!na koho svalí vinu teď??
uživatel
betisa
27.08.2008, 18:24.19

Telesport

jede to i normálně na kartě nebo jen v EMU? že bych místo sledování doma zašel do knajpy a trošu tam zamachroval až bych jim to naladil
uživatel
Luďa
27.08.2008, 18:39.41

Slavie Praha - Fiorentina

Vrelé poďakovanie vedeniu Slávia za vysokú uvedomelosť k odvysielaniu priameho prenosu. Pochopili, že s takým výkonom a futbalom akým momentálne produkuje Slávia, zbytočne rozčarovať svojich domácich fanúšikov a vysielacie práva posunúť mimo svoj región. Domáci fanúšikovia máme Vás na h á k u.
uživatel
stewe
27.08.2008, 19:09.02

RE: Slavia

http://www.justin.tv/soccer2000
uživatel
paolov
27.08.2008, 19:15.55

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Dá se to nějak naladit na Astra 19,2E nebo 23,5E...?
uživatel
Mara 68
27.08.2008, 20:28.54

RE: Slavie Praha - Fiorentina

Na kartu jedine Madarsku.
uživatel
Billysk