| 27.08.2008, 12:29.59 | |
Slavie Praha - FiorentinaTento zápas vysílá italská stanice Conto TV 1 - Hotbird 6, nebo přijatelnější Tele Sport ( Rom. ) - Intelsat 10 - 02, freg. 12607H27500. |
![]() klokan49 |
| 27.08.2008, 12:32.09 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinano som si myslel že to bude na čt2ke ale asi nie Rv |
![]() Jupi |
| 27.08.2008, 12:40.06 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinaale free to zrejmne nebude však? |
![]() betisa |
| 27.08.2008, 12:47.21 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaPražský klub prodal vysílací práva italské televizi Conto TV, která zajistí vysílaní pro Itálii. |
![]() Ji.sat |
| 27.08.2008, 12:48.07 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaTady najdete vše o fotbalových zápasech :http://liveonsat.com/daily.php |
![]() klokan49 |
| 27.08.2008, 12:53.00 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinaale to je fakt hamba že to nebude na čt možno do večera sa to zmení no uvidíme |
![]() Jupi |
| 27.08.2008, 13:15.55 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaMluvčí klubu Ondřej Zlámal. "Zkrátka jsme využili nejlepší nabídku, Česká televize neprojevila dostatečný zájem.Česká televize v tom,asi nebude zcela neinně(vedení sportu).ČT dostává od koncesionářů za rok miliardy,ale fotbalové přenosy nemá.Další blamáž po Euru do 19 let konané v ČR.Nemyslím si,že soukromá tv CONTO je v takovém balíku jako ČT,ale má na to zaplatit.Myslím,že ČT má povinost takové zápasy vysílat(aspoň morální),když jsme my diváci povinni platit ČT.Už i Ti rumuni na to mají. |
![]() habanero |
| 27.08.2008, 13:23.15 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinaaspoň pan ředitel dostane další statisíce za dobré hospodaření. rumuni to odvysílají v emu místo něj. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 13:56.34 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinahttp://www.liveonsat.com/daily.php |
![]() paolous |
| 27.08.2008, 15:11.49 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaTa Slávie snad nebude ani tady :-(http://myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football to už je trochu moc. Zde sem to čekal jako poslední možnost a ono taky kulový!! |
![]() shock78 |
| 27.08.2008, 15:46.17 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaČT by to chtělo zadarmo tak se nedivme že to prodali někomu jinýmu stejné to bylo i loní ze žilinou jestli si pamatujete nakonec slavia ustoupila a dali to ČT zadarmo ale letos už né |
![]() 1801 |
| 27.08.2008, 16:53.36 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaNo pokial si ja pamatam tak to minuly rok nedavali nikde ani na CT. Inak u tych rumunov to ide v EMU, takze lepsie ako nic. |
![]() Billysk |
| 27.08.2008, 17:42.34 | |
RE: Slavie Praha - Fiorentinauz me pan Ota stve uplne stejny vymluvy jako kdyz mi odpovedel mailem na dotaz ohledne 19v kopane viz....bylo velkou snahou ČT vysílat DE 19. Je to výborná soutěž.Ale ČT se od února roku 2008 snažila najít majitele vysílacích práv. Bylo nám říkáno, funkcionáři ČMFS,.že tato práva mají oni a rádi nám je předají za vyrobení signálu.Hlavním partnerem byl pan F.Sahula. Během ME ve Švýcarsku jsme požadovali od stejných lidí hrací plán a další informace.Hrací plán jsme získali od UEFA a další informace od nikoho.Byli jsme totiž odkazováni na p. Tučka(mluvčí reprezentačního mužstva ČR).Ten na žádné naše snahy nereagoval. Obrátili jsme se přímo na UEFA a zjistili, že práva má EUROSPORT, který si signál vyrobí sám technologií, kterou ČT nemá k dispozici. ČMFS do poslední chvíle tvrdil, že nám pomůže je pro utkání týmu ČR získat, aby v úterý minulého týdne rozhodl, že stačí když ME19 bude vysíláno na EUROSPORTU. Zbývající zápas s Řeky si pak vykšeftoval p.Tuček pro svoji agenturu ČT ho chtěl prodat za legálně nemožných podmínek. Takže žádný omyl - jen další doklad o chování a manýrách ČMFS. Otakar Černý šéfredaktor RS ČT je to cele nejake divne !!!!!na koho svalí vinu teď?? |
![]() betisa |
| 27.08.2008, 18:24.19 | |
Telesportjede to i normálně na kartě nebo jen v EMU? že bych místo sledování doma zašel do knajpy a trošu tam zamachroval až bych jim to naladil |
![]() Luďa |
| 27.08.2008, 18:39.41 | |
Slavie Praha - FiorentinaVrelé poďakovanie vedeniu Slávia za vysokú uvedomelosť k odvysielaniu priameho prenosu. Pochopili, že s takým výkonom a futbalom akým momentálne produkuje Slávia, zbytočne rozčarovať svojich domácich fanúšikov a vysielacie práva posunúť mimo svoj región. Domáci fanúšikovia máme Vás na h á k u. |
![]() stewe |
| 27.08.2008, 19:09.02 | |
RE: Slaviahttp://www.justin.tv/soccer2000 |
![]() paolov |
| 27.08.2008, 19:15.55 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaDá se to nějak naladit na Astra 19,2E nebo 23,5E...? |
![]() Mara 68 |
| 27.08.2008, 20:28.54 | |
RE: Slavie Praha - FiorentinaNa kartu jedine Madarsku. |
![]() Billysk |