Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 15:48.29

diablo

Je ted na diablo 2.3 UPC Ko NEBO oK
uživatel
satak
27.08.2008, 15:58.55

RE: diablo

KO. protože na emulátorech nikdy nešlo. naposled (je to asi dva-tři roky) chodilo na komerčních pirátskejch kartách
uživatel
vortimond
27.08.2008, 16:17.06

RE: diablo

Co je možné emulovat s tímto modulem Diablo cam Light ref 2.3?
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 16:24.31

RE: diablo

tedy spíš tři než dva. možná dokonce trochu víc. já jako mám s tou krátkodobou pamětí problémy. každopádně mi ani nechoděj zápisy (diablo 2.2 stealth) na ofi UPC card. ale možná za to může přijímač.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 16:31.13

RE: diablo

Tak ja mnel za to ze tak mesic z5 na cssf foru psali ze jde z astry UPC, no a ten conax slape...:?
uživatel
satak
27.08.2008, 16:36.02

kdoporadi

vše dostupné co jde v EMU/DIGI TV,PREMIERE,POLSAT,kanál D/,některé programy kodování Biss,v seca2 FILMBOX HD,HBO HD test,a další některé jiné programy,které třeba nejdou v EMU jenom ve verzi 2.3 diablo nebo upraveném 2.2 modulu, jako bombonek CANAL DIGITÁL/Švedsko,norsko,finsko,dánsko/ na W1 thor, a na eutelsat 2 16E digi alb/vše v CONAX systému kodování/,je toho zatím dost,že by Tě bolela hlava.
uživatel
hery
27.08.2008, 16:39.11

Ale stačí číst

chlapci příspěvky zzanera,misuta,fuzaka,Poky1 atd.několik stránek zpátky,ale to se nechce,že? :bomb: :fuming:
uživatel
hery
27.08.2008, 16:39.48

hery

Díky za odpověď mě jde o poláky TVP TVN a francouze MTV MCM
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 16:44.17

RE: diablo

každopádně UPC hack (nebo CS link hack) je prozatím výmysl a blbost.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 16:48.57

RE: diablo

no u toho CSlinku to není až zase taková pravda, rozšířeni karty TaT, jen to není takovou formou jak si představujete
uživatel
poky1
27.08.2008, 16:54.56

vortimond

Přesně si to uvedl koolego pravdivě,jinak TVN TVP OK,šlape v diable i na MASCOMU,který nemá EMU,/vzkoušeno včera s diablem verze 2.3 u kolegy, a BELGIUM MCM na ATLANTIK BIRD 3 frekv.12543/27500/hor.také OK/chodí v EMU přístroje na viacess klíče,tak se nestarám jestli jdou v diable
uživatel
hery
27.08.2008, 16:59.05

poky1

máš pravdu,ale když máš jako předplaceno do důchodu a naposled si zaplatil před třemi roky a vše šlape tak se nestarám. :laughing: R^ perfektní lusk/včetně galaxie a ostatních.Klídek/
uživatel
hery
27.08.2008, 17:02.14

hery

to taky není ten případ hery, ;) Stejně v tom mají bordel co? Jeden jako druhej.
uživatel
poky1
27.08.2008, 17:04.17

poky1

už o tom nechci tady psát a máš pravdu,řešili jsme to tady cca 14 dní
uživatel
hery
27.08.2008, 17:06.34

RE: diablo

tak tak, tohle téma smrdí :lookaround:
uživatel
poky1
27.08.2008, 17:07.22

RE: diablo

takovou pomatenou TT kartu mám taky a nemůžu si jí vynachválit. je to luxusní záležitost.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 17:13.00

vortimond

tak ok R^ R^ R^ :laughing: a buď rád,já jsem taky.
uživatel
hery
27.08.2008, 17:28.28

RE: diablo

bohužel ale nevím jak se mi to povedlo. jinak bych se tím rád živil.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 17:32.03

RE: diablo

Máte zkušenost, jestli diablo verze 2.3 funguje ve starým dobrým emtech/homecastu 200ci? Homecasty jsou v seznamech kompatibilních resívrů ale vortimond - znalec homecastů - má, myslím, trochu potíže se spoluprací 5101ci s verzí diabla 2.2. Lákal by mně hlavně příjem severskejch paketů.
Díky za odpověď.
uživatel
knawi
27.08.2008, 17:49.51

RE: diablo

mělo by to chodit ok. nemusíš být ale 100 procentně spokojen se stabilitou. skoro nikdo není. ale ten severskej paket potěší natolik, že se lecos přehlídne
uživatel
vortimond
27.08.2008, 18:10.33

RE: diablo

díky, takže doufám, že to byla nadsázka, když jsi napsal, že máš diablo prošláplý a zavřený ve skříni. Na tůru 0.8w jsou přece pěkný obrázky, ne?
uživatel
knawi
27.08.2008, 18:12.47

RE: diablo

celkově nelze od těch hraček očekávat stejnou spolehlivost jako vykazuje třeba firmware od výrobce v přijímači. to je třeba u toho 200 nebo 5101 vyladěný až skoro k dokonalosti v některých verzích.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 18:26.12

RE: diablo

kromě povrchních poznatků s jinými res. od známých, nemám jiné zkušenosti, než se svými(sic) fta100 a 200ci a ty mně opravdu stále překvapují spolehlivostí a odolností. Fungují bezva a dovedeš si představit, jak se jim se mnou "daří". Nedivím se proto, že jsi zůstal věrný značce.
uživatel
knawi