| 27.08.2008, 15:48.29 | |
diabloJe ted na diablo 2.3 UPC Ko NEBO oK |
![]() satak |
| 27.08.2008, 15:58.55 | |
RE: diabloKO. protože na emulátorech nikdy nešlo. naposled (je to asi dva-tři roky) chodilo na komerčních pirátskejch kartách |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 16:17.06 | |
RE: diabloCo je možné emulovat s tímto modulem Diablo cam Light ref 2.3? |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 16:24.31 | |
RE: diablotedy spíš tři než dva. možná dokonce trochu víc. já jako mám s tou krátkodobou pamětí problémy. každopádně mi ani nechoděj zápisy (diablo 2.2 stealth) na ofi UPC card. ale možná za to může přijímač. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 16:31.13 | |
RE: diabloTak ja mnel za to ze tak mesic z5 na cssf foru psali ze jde z astry UPC, no a ten conax slape...:? |
![]() satak |
| 27.08.2008, 16:36.02 | |
kdoporadivše dostupné co jde v EMU/DIGI TV,PREMIERE,POLSAT,kanál D/,některé programy kodování Biss,v seca2 FILMBOX HD,HBO HD test,a další některé jiné programy,které třeba nejdou v EMU jenom ve verzi 2.3 diablo nebo upraveném 2.2 modulu, jako bombonek CANAL DIGITÁL/Švedsko,norsko,finsko,dánsko/ na W1 thor, a na eutelsat 2 16E digi alb/vše v CONAX systému kodování/,je toho zatím dost,že by Tě bolela hlava. |
![]() hery |
| 27.08.2008, 16:39.11 | |
Ale stačí čístchlapci příspěvky zzanera,misuta,fuzaka,Poky1 atd.několik stránek zpátky,ale to se nechce,že? :bomb: :fuming: |
![]() hery |
| 27.08.2008, 16:39.48 | |
heryDíky za odpověď mě jde o poláky TVP TVN a francouze MTV MCM |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 16:44.17 | |
RE: diablokaždopádně UPC hack (nebo CS link hack) je prozatím výmysl a blbost. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 16:48.57 | |
RE: diablono u toho CSlinku to není až zase taková pravda, rozšířeni karty TaT, jen to není takovou formou jak si představujete |
![]() poky1 |
| 27.08.2008, 16:54.56 | |
vortimondPřesně si to uvedl koolego pravdivě,jinak TVN TVP OK,šlape v diable i na MASCOMU,který nemá EMU,/vzkoušeno včera s diablem verze 2.3 u kolegy, a BELGIUM MCM na ATLANTIK BIRD 3 frekv.12543/27500/hor.také OK/chodí v EMU přístroje na viacess klíče,tak se nestarám jestli jdou v diable |
![]() hery |
| 27.08.2008, 16:59.05 | |
poky1máš pravdu,ale když máš jako předplaceno do důchodu a naposled si zaplatil před třemi roky a vše šlape tak se nestarám. :laughing: R^ perfektní lusk/včetně galaxie a ostatních.Klídek/ |
![]() hery |
| 27.08.2008, 17:02.14 | |
heryto taky není ten případ hery, ;) Stejně v tom mají bordel co? Jeden jako druhej. |
![]() poky1 |
| 27.08.2008, 17:04.17 | |
poky1už o tom nechci tady psát a máš pravdu,řešili jsme to tady cca 14 dní |
![]() hery |
| 27.08.2008, 17:06.34 | |
RE: diablotak tak, tohle téma smrdí :lookaround: |
![]() poky1 |
| 27.08.2008, 17:07.22 | |
RE: diablotakovou pomatenou TT kartu mám taky a nemůžu si jí vynachválit. je to luxusní záležitost. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 17:13.00 | |
vortimondtak ok R^ R^ R^ :laughing: a buď rád,já jsem taky. |
![]() hery |
| 27.08.2008, 17:28.28 | |
RE: diablobohužel ale nevím jak se mi to povedlo. jinak bych se tím rád živil. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 17:32.03 | |
RE: diabloMáte zkušenost, jestli diablo verze 2.3 funguje ve starým dobrým emtech/homecastu 200ci? Homecasty jsou v seznamech kompatibilních resívrů ale vortimond - znalec homecastů - má, myslím, trochu potíže se spoluprací 5101ci s verzí diabla 2.2. Lákal by mně hlavně příjem severskejch paketů.Díky za odpověď. |
![]() knawi |
| 27.08.2008, 17:49.51 | |
RE: diablomělo by to chodit ok. nemusíš být ale 100 procentně spokojen se stabilitou. skoro nikdo není. ale ten severskej paket potěší natolik, že se lecos přehlídne |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 18:10.33 | |
RE: diablodíky, takže doufám, že to byla nadsázka, když jsi napsal, že máš diablo prošláplý a zavřený ve skříni. Na tůru 0.8w jsou přece pěkný obrázky, ne? |
![]() knawi |
| 27.08.2008, 18:12.47 | |
RE: diablocelkově nelze od těch hraček očekávat stejnou spolehlivost jako vykazuje třeba firmware od výrobce v přijímači. to je třeba u toho 200 nebo 5101 vyladěný až skoro k dokonalosti v některých verzích. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 18:26.12 | |
RE: diablokromě povrchních poznatků s jinými res. od známých, nemám jiné zkušenosti, než se svými(sic) fta100 a 200ci a ty mně opravdu stále překvapují spolehlivostí a odolností. Fungují bezva a dovedeš si představit, jak se jim se mnou "daří". Nedivím se proto, že jsi zůstal věrný značce. |
![]() knawi |