| 27.08.2008, 17:06.30 | |
GÉČKOProsím o radu, koupil jsem si Géčko na půl roku, na kartě mám zápis, že je aktivní od 27.8.08, projel jsem vyhledávání na satu a nikde jsem programy z Géčka nenašel. Co musím udělat, abych je naladil. Hledal jsem v historii duskusí, ale nikde se to neřeší. Díky za radu. |
![]() Lindros |
| 27.08.2008, 17:09.15 | |
RE: GÉČKOjo a hledáš na správné pozici? nemáš plnou paměť resiveru, když tak něco umaž |
![]() poky1 |
| 27.08.2008, 17:25.33 | |
RE: GÉČKOKde na správné pozici, projel jsem jak 23,5st. , tak 19,2st. |
![]() Lindros |
| 27.08.2008, 17:29.27 | |
GečkoSorry, koupíš si něco o čem nevíš kde to je a co tam je. Je to na Astře 3 na 23,5 E v paketu Cs link... |
![]() libor129 |
| 27.08.2008, 17:29.48 | |
RE: GÉČKOvšetko je na novej frekvencíí na 23.5E 11 876 H 27 500 3/4 |
![]() Jupi |
| 27.08.2008, 18:26.11 | |
RE: GÉČKOfor libor129: nesnědl jsi náhodou všechnu moudrost? Já vím co tam je, jenom jsem nevěděl kde to najít, když mi to vyhledávání nenašlo. |
![]() Lindros |
| 27.08.2008, 18:28.44 | |
RE: GÉČKOfor Jupi: díky za info našel jsem všechno kromě CS mini a XXX Xtreme. Myslím si, že budou vysílat na tom CS filmu že? |
![]() Lindros |
| 27.08.2008, 18:32.28 | |
RE: GÉČKOáno presne tak R^ |
![]() Jupi |
| 27.08.2008, 20:46.31 | |
GečkoTak příště konkretizuj co a jak. Z toho co jsi napsal to vyplynulo |
![]() libor129 |
| 27.08.2008, 22:32.20 | |
RE:Gečkohttp://www.flysat.com/astra23.php a tam by jsi to vsechno nasel kdyby jsi pouzival (google-mozek)..... jo jo studuj studuj |
![]() skohy |