Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 17:06.30

GÉČKO

Prosím o radu, koupil jsem si Géčko na půl roku, na kartě mám zápis, že je aktivní od 27.8.08, projel jsem vyhledávání na satu a nikde jsem programy z Géčka nenašel. Co musím udělat, abych je naladil. Hledal jsem v historii duskusí, ale nikde se to neřeší. Díky za radu.
uživatel
Lindros
27.08.2008, 17:09.15

RE: GÉČKO

jo a hledáš na správné pozici? nemáš plnou paměť resiveru, když tak něco umaž
uživatel
poky1
27.08.2008, 17:25.33

RE: GÉČKO

Kde na správné pozici, projel jsem jak 23,5st. , tak 19,2st.
uživatel
Lindros
27.08.2008, 17:29.27

Gečko

Sorry, koupíš si něco o čem nevíš kde to je a co tam je. Je to na Astře 3 na 23,5 E v paketu Cs link...
uživatel
libor129
27.08.2008, 17:29.48

RE: GÉČKO

všetko je na novej frekvencíí na 23.5E 11 876 H 27 500 3/4
uživatel
Jupi
27.08.2008, 18:26.11

RE: GÉČKO

for libor129: nesnědl jsi náhodou všechnu moudrost? Já vím co tam je, jenom jsem nevěděl kde to najít, když mi to vyhledávání nenašlo.
uživatel
Lindros
27.08.2008, 18:28.44

RE: GÉČKO

for Jupi: díky za info našel jsem všechno kromě CS mini a XXX Xtreme. Myslím si, že budou vysílat na tom CS filmu že?
uživatel
Lindros
27.08.2008, 18:32.28

RE: GÉČKO

áno presne tak R^
uživatel
Jupi
27.08.2008, 20:46.31

Gečko

Tak příště konkretizuj co a jak. Z toho co jsi napsal to vyplynulo
uživatel
libor129
27.08.2008, 22:32.20

RE:Gečko

http://www.flysat.com/astra23.php a tam by jsi to vsechno nasel kdyby jsi pouzival (google-mozek)..... jo jo studuj studuj
uživatel
skohy