| 27.08.2008, 17:26.32 | |
PH6010Pojde na tomto prijímači Sky Link /modra/ karta? |
![]() Seeman |
| 27.08.2008, 18:24.05 | |
PH6010pokud tam nahraješ jiný SW a nemá zablokovanou čtečku karty, může se to povést. |
![]() grupen |
| 27.08.2008, 19:01.07 | |
PH6010Skylink6.50_new_Blue_ok.rar potrebujem heslo. Nemožem ho rozbaliť, bez hesla. prosím na E-Mail. Rv |
![]() Seeman |
| 28.08.2008, 07:15.44 | |
PH6010To heslo asi neseženeš, prohlédni si tu stránku odkud jsi to stáhl, k čemu ta stránka slouží. Není určena k distribuce, ale k uskladnění souborů. |
![]() grupen |
| 28.08.2008, 07:24.29 | |
Skylink kartanapiš email pošlu. |
![]() chovatel |
| 28.08.2008, 10:20.13 | |
RE: PH6010Pozri tu-posledný príspevok je bez heslahttp://www.cssf.cz/showthread.php?t=28913&page=4 |
![]() yloh |