| 27.08.2008, 18:26.24 | |
28,2 E Astra 2 B 12402v,...ale to by ,pokud je to, nebo bude to pravda, bylo pro 80 ku,.. : výše uvedené je z liveonsatu pro dnešní den.ITVi V, 27500 , 2/3 stream 3 FTA parabola 80 , Liv. - Lutych, fotbal |
![]() 710nav |
| 27.08.2008, 19:06.31 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...tam ale nic takovýho není. ITV interactive streamy jsou na 11052/H. je možný že tam ten zápas bude. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 19:21.53 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...je tam na něj i reklama. tak možná. ta dělená obrazovka tam asi není pořád. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 19:38.01 | |
28,2 vort..také tam píší, že to nebude v HD, ale nechci strašit, onoto možná bude na prášky ,tedy ta Slávia nejen dnes, ale i v Po na baníku... njn blbej tejden.. měj se, ještě počkám chvilku ,zda se objeví feed na večer, na Slávii ...jinak v noci AJ na 7 * W... |
![]() 710nav |
| 27.08.2008, 19:50.38 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...na ITV HD to bude určitě. a taky další zápasy. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 19:59.42 | |
RE:28,2 E..to máš z jejich stránek ,jo ?? mají to tam dost dobře udělaný, přehledný...to bys mi tam z poldovky mohl vyklepat nějakou parabolku , kovanou nemá nikdo, a jakostavebnici tak do 1000 kg na půměr 280 cm.. :))) |
![]() 710nav |
| 27.08.2008, 20:16.54 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...tady v poldovce už žádný železo nenajdeš. všechno je pryč. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 20:27.47 | |
železo na parabolu...je pryč, jen to slovo " PRYČ" , co to je za slovní druh ?? |
![]() 710nav |
| 27.08.2008, 20:43.21 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...no aspoň ušetřili za demontáž. pak tady máme ještě jednu starou cihelnu a z tý už taky zůstal jenom komín. kousek od ní byly dva takový jako hangáry nebo plechový haly. původně to tam bylo samej voják. že prý tam rusové plánovali umístit dvě SS-20tky. no ale nakonec si to rozmysleli. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 21:05.26 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...už to začíná na ITV HD. obraz je ok. nativní HD |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 23:18.31 | |
vortimondvortimonde, netusis kde najdu program na ty streamy BBCi ? |
![]() bublajs |
| 28.08.2008, 08:11.43 | |
RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...ITV HD sobota 6.9. 20:45 Film: King Kong :)program na ty streamy: dej do googlu BBC WHATSON |
![]() vortimond |