Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 18:26.24

28,2 E Astra 2 B 12402v,...

ale to by ,pokud je to, nebo bude to pravda, bylo pro 80 ku,.. : výše uvedené je z liveonsatu pro dnešní den.
ITVi V, 27500 , 2/3 stream 3 FTA parabola 80 ,
Liv. - Lutych, fotbal
uživatel
710nav
27.08.2008, 19:06.31

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

tam ale nic takovýho není. ITV interactive streamy jsou na 11052/H. je možný že tam ten zápas bude.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 19:21.53

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

je tam na něj i reklama. tak možná. ta dělená obrazovka tam asi není pořád.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 19:38.01

28,2 vort..

také tam píší, že to nebude v HD, ale nechci strašit, ono
to možná bude na prášky ,tedy ta Slávia nejen dnes, ale i
v Po na baníku... njn blbej tejden.. měj se, ještě počkám chvilku ,zda se objeví feed na večer, na Slávii ...jinak v noci AJ na 7 * W...
uživatel
710nav
27.08.2008, 19:50.38

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

na ITV HD to bude určitě. a taky další zápasy.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 19:59.42

RE:28,2 E..

to máš z jejich stránek ,jo ?? mají to tam dost dobře udělaný, přehledný...to bys mi tam z poldovky mohl vyklepat nějakou parabolku , kovanou nemá nikdo, a jako
stavebnici tak do 1000 kg na půměr 280 cm.. :)))
uživatel
710nav
27.08.2008, 20:16.54

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

tady v poldovce už žádný železo nenajdeš. všechno je pryč.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 20:27.47

železo na parabolu...

je pryč, jen to slovo " PRYČ" , co to je za slovní druh ??
uživatel
710nav
27.08.2008, 20:43.21

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

no aspoň ušetřili za demontáž. pak tady máme ještě jednu starou cihelnu a z tý už taky zůstal jenom komín. kousek od ní byly dva takový jako hangáry nebo plechový haly. původně to tam bylo samej voják. že prý tam rusové plánovali umístit dvě SS-20tky. no ale nakonec si to rozmysleli.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 21:05.26

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

už to začíná na ITV HD. obraz je ok. nativní HD
uživatel
vortimond
27.08.2008, 23:18.31

vortimond

vortimonde, netusis kde najdu program na ty streamy BBCi ?
uživatel
bublajs
28.08.2008, 08:11.43

RE: 28,2 E Astra 2 B 12402v,...

ITV HD sobota 6.9. 20:45 Film: King Kong :)
program na ty streamy: dej do googlu BBC WHATSON
uživatel
vortimond