| 27.08.2008, 20:12.58 | |
nostalgia programtak vysel na webu program nostalgie na cely zari a jednim slovem pekny howno,vsechny filmy sly nedavno na filmboxu a nektery dokonce preskocily z nekonecnyho omyvani v promo vysilani do regulerniho programu,proste propadak.co vy nato hrdinni obranari nostalgie z predchozich mesicu co jste vyzdvyhovali nostalgii do nebes a nadavali na csfilm?ten slape jako casia ze spoustou novych filmu co X let nesly v tv :D |
![]() baxz |
| 27.08.2008, 20:29.49 | |
RE: nostalgia programTak to me taky zklamalo, vypada to jako pokracovani promo vysilani, akorat je k dispozici program. Filmy se budou tocit skoro jako ted, sem tam nejaky pridany. No, musim priznat nic moc, cekal jsem vic. |
![]() Vetinari |
| 27.08.2008, 21:40.23 | |
RE: nostalgia programCS film dává samý béčka. proto nejsou známý. nostalgie zase spíš ty úspěšnější a kvalitnější filmy. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 22:04.51 | |
RE: nostalgia programa předtím nešlo o žádný promo ale zkušební vysílání. proto ty filmy sou tam zase. |
![]() vortimond |
| 27.08.2008, 22:09.46 | |
RE: nostalgia programNo mě se ten program zdá celkem OK, spíše jsem překvapen, že je to jen po odpoledne a večer, čekal jsem celodenní vysílání :-/ |
![]() kaspi |
| 28.08.2008, 08:14.39 | |
RE: nostalgia programaj mne sa páči program R^ |
![]() Jupi |
| 28.08.2008, 10:55.26 | |
lepsi nez silvestr s mensikem:D jste klauni |
![]() baxz |
| 28.08.2008, 19:08.19 | |
RE: nostalgia programskladba programů dobrá, ale na můj vkus se to tam často opakuje...takže ještě počkám s koupí TT a zůstanu u CS FILMU |
![]() žlab |
| 29.08.2008, 02:30.03 | |
RE: nostalgia programTo je právě ta nostalgie |
![]() pierrepetr |