Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 20:12.58

nostalgia program

tak vysel na webu program nostalgie na cely zari a jednim slovem pekny howno,vsechny filmy sly nedavno na filmboxu a nektery dokonce preskocily z nekonecnyho omyvani v promo vysilani do regulerniho programu,proste propadak.co vy nato hrdinni obranari nostalgie z predchozich mesicu co jste vyzdvyhovali nostalgii do nebes a nadavali na csfilm?ten slape jako casia ze spoustou novych filmu co X let nesly v tv :D
uživatel
baxz
27.08.2008, 20:29.49

RE: nostalgia program

Tak to me taky zklamalo, vypada to jako pokracovani promo vysilani, akorat je k dispozici program. Filmy se budou tocit skoro jako ted, sem tam nejaky pridany. No, musim priznat nic moc, cekal jsem vic.
uživatel
Vetinari
27.08.2008, 21:40.23

RE: nostalgia program

CS film dává samý béčka. proto nejsou známý. nostalgie zase spíš ty úspěšnější a kvalitnější filmy.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 22:04.51

RE: nostalgia program

a předtím nešlo o žádný promo ale zkušební vysílání. proto ty filmy sou tam zase.
uživatel
vortimond
27.08.2008, 22:09.46

RE: nostalgia program

No mě se ten program zdá celkem OK, spíše jsem překvapen, že je to jen po odpoledne a večer, čekal jsem celodenní vysílání :-/
uživatel
kaspi
28.08.2008, 08:14.39

RE: nostalgia program

aj mne sa páči program R^
uživatel
Jupi
28.08.2008, 10:55.26

lepsi nez silvestr s mensikem

:D jste klauni
uživatel
baxz
28.08.2008, 19:08.19

RE: nostalgia program

skladba programů dobrá, ale na můj vkus se to tam často opakuje...takže ještě počkám s koupí TT a zůstanu u CS FILMU
uživatel
žlab
29.08.2008, 02:30.03

RE: nostalgia program

To je právě ta nostalgie
uživatel
pierrepetr