| 27.08.2008, 20:22.06 | |
STV3STV3 prave dava zaznam z olympiady a hore ma napisane namiesto zaznam ze ZIVE. |
![]() Billysk |
| 27.08.2008, 20:24.27 | |
RE: STV3Asi začala znova.:laughing: |
![]() luďa78 |
| 27.08.2008, 20:47.19 | |
RE: STV3Já tam mám naživo!! |
![]() sonip |
| 27.08.2008, 21:37.28 | |
RE: STV3buď rád ne? to jen tak nikdo nemá, týden po olympiádě vždy začínala paraolympiáda, rozdíl by jsi asi poznal, koukám jinde, nemůžu ověřit |
![]() poky1 |
| 27.08.2008, 23:01.30 | |
RE: STV3No davali akurat Hochsohnerovcov a to ziadny paraolympionici nie su. |
![]() Billysk |
| 28.08.2008, 10:50.27 | |
RE: STV3máte taky tak hrozný obraz na DigiTV a potichu zvuk jak je to na SkyLink |
![]() 1801 |
| 28.08.2008, 13:07.19 | |
RE: STV3na skylinku je obraz perfektný aj zvuk R^ |
![]() Jupi |