Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 20:22.06

STV3

STV3 prave dava zaznam z olympiady a hore ma napisane namiesto zaznam ze ZIVE.
uživatel
Billysk
27.08.2008, 20:24.27

RE: STV3

Asi začala znova.
:laughing:
uživatel
luďa78
27.08.2008, 20:47.19

RE: STV3

Já tam mám naživo!!
uživatel
sonip
27.08.2008, 21:37.28

RE: STV3

buď rád ne? to jen tak nikdo nemá, týden po olympiádě vždy začínala paraolympiáda, rozdíl by jsi asi poznal, koukám jinde, nemůžu ověřit
uživatel
poky1
27.08.2008, 23:01.30

RE: STV3

No davali akurat Hochsohnerovcov a to ziadny paraolympionici nie su.
uživatel
Billysk
28.08.2008, 10:50.27

RE: STV3

máte taky tak hrozný obraz na DigiTV a potichu zvuk jak je to na SkyLink
uživatel
1801
28.08.2008, 13:07.19

RE: STV3

na skylinku je obraz perfektný aj zvuk R^
uživatel
Jupi