Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 20:49.16

Zilina-Liberec

To vazne na CT nedavaju?
uživatel
hard333
28.08.2008, 08:08.10

RE: Zilina-Liberec

MŠK Žilina vs. Slovan Liberec
STV3 live R^
uživatel
Jupi
28.08.2008, 09:52.17

Žilina:Liberec

Načo by to dávali v Česku, nemajú televízory! Rv
uživatel
MMZILINA
28.08.2008, 11:37.41

RE: Zilina-Liberec

A proč by to museli dávat v TV.Já se díval 30min na Spartu vs.Atény a byl to HMUS,dávali to ERT-World na 39E Free.S takovou hrou to museli zabalit hned na začátku předkola LM.V našem fotbale je více smradlavých ryb než jen Koštál a spol.
uživatel
Baron
28.08.2008, 12:19.01

RE: Zilina-Liberec

Slavia nebyla o nic lepší. Po hodině hry jsem skoro u televize usnul, jaká to byla nemohoucnost...
uživatel
J_N