| 27.08.2008, 20:49.16 | |
Zilina-LiberecTo vazne na CT nedavaju? |
![]() hard333 |
| 28.08.2008, 08:08.10 | |
RE: Zilina-LiberecMŠK Žilina vs. Slovan LiberecSTV3 live R^ |
![]() Jupi |
| 28.08.2008, 09:52.17 | |
Žilina:LiberecNačo by to dávali v Česku, nemajú televízory! Rv |
![]() MMZILINA |
| 28.08.2008, 11:37.41 | |
RE: Zilina-LiberecA proč by to museli dávat v TV.Já se díval 30min na Spartu vs.Atény a byl to HMUS,dávali to ERT-World na 39E Free.S takovou hrou to museli zabalit hned na začátku předkola LM.V našem fotbale je více smradlavých ryb než jen Koštál a spol. |
![]() Baron |
| 28.08.2008, 12:19.01 | |
RE: Zilina-LiberecSlavia nebyla o nic lepší. Po hodině hry jsem skoro u televize usnul, jaká to byla nemohoucnost... |
![]() J_N |