Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 20:56.06

dnes mě došla nová karta SKY Link

Datum odeslání 26.8.Nedalo mě to a kouknul jsem na ověření.hned jsem zajásal,půjde mě celý balík,tedy i STV1,2,3.Na mé původní bílé veřejnoprávní STV nešla,jelikož jsem ji měl nahlášenou tady v ČR...
uživatel
lubbik
27.08.2008, 21:18.58

RE: dnes mě došla nová karta SKY Link

Gratulujeme :))) :))) :)))
uživatel
pierrepetr
27.08.2008, 21:19.19

RE: dnes mě došla nová karta SKY Link

OK pujde ti STV 1-2-3 TV JOJ a Markiza...můžeš si to ověřit na stránkách..Skylink...jinač ti pujde 40 dni balík multi
uživatel
peta
27.08.2008, 21:37.57

RE: dnes mě došla nová karta SKY Link

Mě dnes došel nový učet za elektriku,plyn a vodu taky jsem hned zajásal :))) :))) radostí celej bez sebe :))) :)))
uživatel
pat
27.08.2008, 22:14.00

RE:lubbik

ale od toho ti preci v nedeli neco na prani pusti jen se nebat cr1 statni rozhlas pro to tu je
uživatel
skohy
27.08.2008, 22:27.58

ad lubbik

no nevim proc ti nesla STV,to ze ji mas prihlašenou v CZ s tim nema nic společnéhol. Na bilou kartu mi sla samozřejmě i STV a taky ji mám celou dobu oficiálně zaregistrovanou na svou CZ adresu. Modrý Skylink jsem dostal rovněž dneska, to že funguje mě nepřekvapuje a vím, že bude fungovat bez problému dál.
uživatel
ivan v
28.08.2008, 15:04.42

re :

Kartu jsem kupoval před tak pěti lety,bílou,předchůdkyni té,které se teď měnily.Zaregistroval jsem ji tady v ČR,takže jakož to neplatící koncesionář STV ,jsem neměl přístup k STV.To platilo i pro její bílou nástupkyni,takže ke změně došlo až nyní na "modré" kartě.
To je myslím zajímavá zpráva pro ostatní sat nadšence,ale jak se zdá,pro některé zde přítomné chytráky má tato zpráva stejnou cenu jako účet za plyn Rv
uživatel
lubbik
28.08.2008, 21:59.58

RE: dnes mě došla nová karta SKY Link

Jen jsem nepochopil, proč tě tak nadchlo a udivilo, že na kartě Skylink jde STV. Přijde mi to normální. Já mám slovenskou kartu taky asi 5 let, tahle modrá je vlastně už třetí po výměně a na všech v minulosti mi STV šlo. Kartu mám normálně zaregistrovanou na sebe v CZ. Nicméně informace o tom, že něco normálně funguje je svým způsobem dobrá informace.
uživatel
ivan v