| 27.08.2008, 21:38.18 | |
Antenarska firma z LiberceZdravim a dotazuji,zda zde nezabrousi firemni antenari z Liberce.Jedna se o realizaci DVB-S prijmu (MTV UNLIMITED + DUAL DIGI TV) pripadne zalozniho DVB-T prijmu pro provozovnu v obchodnim centru.Realizujeme tam slaboproude rozvody (rozhlas,PC sit...) ale resit vyse uvedenou problematiku a pripadny servis z MSL kraje je nerealne.V pripade zajmu podrobnosti zaslu elektronicky.Diky |
![]() hdpe |
| 27.08.2008, 22:08.21 | |
RE:Antenarska firma z Libercepripada mi jestli se ptas nebo konstatujes? ale treba Meveric na to nema paky? |
![]() skohy |
| 27.08.2008, 22:15.41 | |
RE: Antenarska firma z LibercePtam se i konstatuji.Diky |
![]() hdpe |
| 27.08.2008, 22:26.53 | |
RE: Antenarska firma z Libercetak se po nich poptej jako kram funguji dokonale (nedelam skrytou reklamu) pouze muj osobni dojem treba maji i nejakeho toho technika ktereho hledas |
![]() skohy |
| 27.08.2008, 22:35.13 | |
RE: Antenarska firma z LiberceSpíš hledá Digi dealera(montážníka...) |
![]() Kamil_k4 |
| 27.08.2008, 22:37.56 | |
RE: Antenarska firma z LiberceNatáhněte jim tam dva koaxi(radši tři)z krámu na střechu a do budoucna až někoho seženou tak už si tam můžou dát cokoliv......... |
![]() Kamil_k4 |
| 27.08.2008, 22:39.28 | |
RE: Antenarska firma z Libercekram je drahej a co sem slysel od par lidi tak sou drahy i pri instalaci az hanba. draty a konektory se daj koupit jinde, treba v ramonu a ostatni z netu nebo v liberci v sat2000 . na londynsky v liberci sem ty samy veci jako v meveriku videl za trochu min.tazatel by si mel byt vedom, ze v liberci je dvb-t prijem treba z bukove hory pouze lokalni zalezitost , ve vetsine pripadu se da lapit jen z nemecka. vyhledove se s touto lokalitou nepocita, leda az najede cerna hora tak vykryti lokality dokryvacem napojenym tam i kdyz kdo vi... |
![]() bublajs |
| 27.08.2008, 22:44.50 | |
RE: Antenarska firma z Libercetak to sorac usuzuji pouze podle i-netu jinak nevim vse je mozne |
![]() skohy |
| 27.08.2008, 22:56.56 | |
RE: Antenarska firma z Libercei podle inetu sou drahy. mozna maj nejakou dobrou akci, ale ze sortimentu o kterej jsem se zajimal sem nic takovyho nenaseljinak kdo to tam v meveriku nezna, tak jako reklama je na firme stozar s dvouma vyloznikama na kazdym antena s monoblokem. reklama jak blazen asi jako barak ovesenej digiantenama |
![]() bublajs |
| 28.08.2008, 06:24.36 | |
firmaMeveric, delaji pro me a jsem s nimi spokojeny. |
![]() flukes |