Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 21:38.18

Antenarska firma z Liberce

Zdravim a dotazuji,zda zde nezabrousi firemni antenari z Liberce.Jedna se o realizaci DVB-S prijmu (MTV UNLIMITED + DUAL DIGI TV) pripadne zalozniho DVB-T prijmu pro provozovnu v obchodnim centru.Realizujeme tam slaboproude rozvody (rozhlas,PC sit...) ale resit vyse uvedenou problematiku a pripadny servis z MSL kraje je nerealne.V pripade zajmu podrobnosti zaslu elektronicky.Diky
uživatel
hdpe
27.08.2008, 22:08.21

RE:Antenarska firma z Liberce

pripada mi jestli se ptas nebo konstatujes? ale treba Meveric na to nema paky?
uživatel
skohy
27.08.2008, 22:15.41

RE: Antenarska firma z Liberce

Ptam se i konstatuji.Diky
uživatel
hdpe
27.08.2008, 22:26.53

RE: Antenarska firma z Liberce

tak se po nich poptej jako kram funguji dokonale (nedelam skrytou reklamu) pouze muj osobni dojem treba maji i nejakeho toho technika ktereho hledas
uživatel
skohy
27.08.2008, 22:35.13

RE: Antenarska firma z Liberce

Spíš hledá Digi dealera(montážníka...)
uživatel
Kamil_k4
27.08.2008, 22:37.56

RE: Antenarska firma z Liberce

Natáhněte jim tam dva koaxi(radši tři)z krámu na střechu a do budoucna až někoho seženou tak už si tam můžou dát cokoliv.........
uživatel
Kamil_k4
27.08.2008, 22:39.28

RE: Antenarska firma z Liberce

kram je drahej a co sem slysel od par lidi tak sou drahy i pri instalaci az hanba. draty a konektory se daj koupit jinde, treba v ramonu a ostatni z netu nebo v liberci v sat2000 . na londynsky v liberci sem ty samy veci jako v meveriku videl za trochu min.
tazatel by si mel byt vedom, ze v liberci je dvb-t prijem treba z bukove hory pouze lokalni zalezitost , ve vetsine pripadu se da lapit jen z nemecka. vyhledove se s touto lokalitou nepocita, leda az najede cerna hora tak vykryti lokality dokryvacem napojenym tam i kdyz kdo vi...
uživatel
bublajs
27.08.2008, 22:44.50

RE: Antenarska firma z Liberce

tak to sorac usuzuji pouze podle i-netu jinak nevim vse je mozne
uživatel
skohy
27.08.2008, 22:56.56

RE: Antenarska firma z Liberce

i podle inetu sou drahy. mozna maj nejakou dobrou akci, ale ze sortimentu o kterej jsem se zajimal sem nic takovyho nenasel

jinak kdo to tam v meveriku nezna, tak jako reklama je na firme stozar s dvouma vyloznikama na kazdym antena s monoblokem. reklama jak blazen asi jako barak ovesenej digiantenama
uživatel
bublajs
28.08.2008, 06:24.36

firma

Meveric, delaji pro me a jsem s nimi spokojeny.
uživatel
flukes