| 27.08.2008, 22:12.14 | |
Géčko promopokud to už někdo psal ,tak se omlouvám,jen info ,géčko promo 3 měsíce zdarma jede i dnes,teď jsem registroval kartu a je to do 27.11,dobrou |
![]() pierrepetr |
| 27.08.2008, 22:23.54 | |
RE:Géčko promomyslim ze je to na furt nez zase bude nejaka akce (jdu to delat o vikendu a oni o tom vedi ze 3 mesice)tak to snad jeste do vanoc vydrzi |
![]() skohy |
| 28.08.2008, 12:54.25 | |
RE: Géčko promoje to tak, tato akce běží stále bez limitů ukončení. Sbírají zákazníky a daří se jim, Gitalkarty jsou více prodávané než-li TaT! R^ |
![]() Dejf |
| 28.08.2008, 16:54.14 | |
RE: Géčko promoBodejť by nebyla, když u té pitomé tt musíš kvůli každému doplatku běžet do banky, nebo poslat převodem, který trvá 3dny..v posledních dvou týdnech jsem to dělal 4 krát(3krát převodem, předvčerem na přepážce), paní mi suše konstatovala nový poplatek od 15.7. - 50,-kč u tohoto účtu..Pak mi na infolince druhá paní oznámila, že jim výpisy chodí až druhý den, takže programy naskočily až včera.. 21.století.. U Gitalky vždy vše do pár minut. R^ |
![]() Tomik535 |
| 28.08.2008, 18:13.32 | |
Dejf,Tomik535táák je to sprááávné,tááák to máá byť:-))))))))))) R^ |
![]() cb21 |