Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 22:12.14

Géčko promo

pokud to už někdo psal ,tak se omlouvám,jen info ,géčko promo 3 měsíce zdarma jede i dnes,teď jsem registroval kartu a je to do 27.11,dobrou
uživatel
pierrepetr
27.08.2008, 22:23.54

RE:Géčko promo

myslim ze je to na furt nez zase bude nejaka akce (jdu to delat o vikendu a oni o tom vedi ze 3 mesice)tak to snad jeste do vanoc vydrzi
uživatel
skohy
28.08.2008, 12:54.25

RE: Géčko promo

je to tak, tato akce běží stále bez limitů ukončení. Sbírají zákazníky a daří se jim, Gitalkarty jsou více prodávané než-li TaT! R^
uživatel
Dejf
28.08.2008, 16:54.14

RE: Géčko promo

Bodejť by nebyla, když u té pitomé tt musíš kvůli každému doplatku běžet do banky, nebo poslat převodem, který trvá 3dny..v posledních dvou týdnech jsem to dělal 4 krát(3krát převodem, předvčerem na přepážce), paní mi suše konstatovala nový poplatek od 15.7. - 50,-kč u tohoto účtu..
Pak mi na infolince druhá paní oznámila, že jim výpisy chodí až druhý den, takže programy naskočily až včera..
21.století..

U Gitalky vždy vše do pár minut. R^
uživatel
Tomik535
28.08.2008, 18:13.32

Dejf,Tomik535

táák je to sprááávné,tááák to máá byť:-))))))))))) R^
uživatel
cb21