Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 23:13.34

MTV unlimited

Cez internet som dnes k večeru aktivoval MTV unlimited na 12 mesiacov. Po aktivácii mi ešte nenabehlo MTV HITS a MTV Music. Ostatné MTV DANCE, VH1 a VH1 classic nabehli v pohode do cca 10 min. po aktivácii. Vie niekto prosím poradiť či HITS a Music sú ešte v balíku unlimited, alebo mám chybu hľadať u seba?
ABDSR 350XX, modul AlphaCrypt TC - karta Technisatu je v module ako SIMka.
uživatel
Crescenzio
27.08.2008, 23:18.07

RE:MTV Unlimited

Je dost pravděpodobné že na tyto MTV budeš čekat delší dobu také jsem měl problém je to chyba v modulu vše trvalo asi tak 14 dní.
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 23:24.47

RE:MTV Unlimited

Jakou máš verzi v modulu 3.15?
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 23:28.32

RE: MTV unlimited

Ano, 3.15.
Nechám celú noc a deň naladený niektorý z programov MTV a uvidím čo bude zajtra podvečer, keď sa vrátim z práce. Dík za info. Aspo´som trošku kľudnejší.
uživatel
Crescenzio
27.08.2008, 23:31.42

RE:MTV Unlimited

A ještě se zeptám při přepnutí na VH1 Classic a MTV Dance je to bez problému nebo se obraz zasekne a trvá to několik vteřin než program naskočí?
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 23:32.26

RE: MTV unlimited

MTV unlimited mám aktívne asi pol roka všetky spomínané programy vrátane MTV HITS a MTV Music idú ok.Skús ešte prepnúť na kanál Starsat Hit-Express,tam by to malo nabehnúť.V každom prípade sa odporúča používať orig.dek.Conax.
uživatel
pato 1
27.08.2008, 23:34.57

RE:MTV Unlimited

Ano v originál mudule to šlape naprosto bez problému
uživatel
kdoporadi
27.08.2008, 23:46.55

kdoporadi

Všetký fungujúce MTV stanice fungujú pri prepínaní okamžite a bezproblémovo. Tiež som bezproblémovo rozchodil všetky stanice TechnisatRadio (niekedy pred Vianocami 2007). Tak to nechám naladené na Star Hit-Express do zajtra večera a uvidím čo bude. Určite sa ozvem ako to dopadlo, poprípade si zoženiem niekoho kto má originál Conax :-). Ďakujem všetkým za radu.
uživatel
Crescenzio