| 27.08.2008, 23:13.34 | |
MTV unlimitedCez internet som dnes k večeru aktivoval MTV unlimited na 12 mesiacov. Po aktivácii mi ešte nenabehlo MTV HITS a MTV Music. Ostatné MTV DANCE, VH1 a VH1 classic nabehli v pohode do cca 10 min. po aktivácii. Vie niekto prosím poradiť či HITS a Music sú ešte v balíku unlimited, alebo mám chybu hľadať u seba?ABDSR 350XX, modul AlphaCrypt TC - karta Technisatu je v module ako SIMka. |
![]() Crescenzio |
| 27.08.2008, 23:18.07 | |
RE:MTV UnlimitedJe dost pravděpodobné že na tyto MTV budeš čekat delší dobu také jsem měl problém je to chyba v modulu vše trvalo asi tak 14 dní. |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 23:24.47 | |
RE:MTV UnlimitedJakou máš verzi v modulu 3.15? |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 23:28.32 | |
RE: MTV unlimitedAno, 3.15.Nechám celú noc a deň naladený niektorý z programov MTV a uvidím čo bude zajtra podvečer, keď sa vrátim z práce. Dík za info. Aspo´som trošku kľudnejší. |
![]() Crescenzio |
| 27.08.2008, 23:31.42 | |
RE:MTV UnlimitedA ještě se zeptám při přepnutí na VH1 Classic a MTV Dance je to bez problému nebo se obraz zasekne a trvá to několik vteřin než program naskočí? |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 23:32.26 | |
RE: MTV unlimitedMTV unlimited mám aktívne asi pol roka všetky spomínané programy vrátane MTV HITS a MTV Music idú ok.Skús ešte prepnúť na kanál Starsat Hit-Express,tam by to malo nabehnúť.V každom prípade sa odporúča používať orig.dek.Conax. |
![]() pato 1 |
| 27.08.2008, 23:34.57 | |
RE:MTV UnlimitedAno v originál mudule to šlape naprosto bez problému |
![]() kdoporadi |
| 27.08.2008, 23:46.55 | |
kdoporadiVšetký fungujúce MTV stanice fungujú pri prepínaní okamžite a bezproblémovo. Tiež som bezproblémovo rozchodil všetky stanice TechnisatRadio (niekedy pred Vianocami 2007). Tak to nechám naladené na Star Hit-Express do zajtra večera a uvidím čo bude. Určite sa ozvem ako to dopadlo, poprípade si zoženiem niekoho kto má originál Conax :-). Ďakujem všetkým za radu. |
![]() Crescenzio |