| 28.08.2008, 00:59.16 | |
Ztráta signálu na ASTRA 1Esháním radu...denně po 22 hodině mi klesá úroveň signálu na Astře 1E na frekvenci 11992 t.zn programy NOVA,CINEMA atd až do úplného vypadnutí.Indikace na HUMAX CR FOX II(není to nic exaktního)ukazuje sice úroveň stejnou jako přes den ale kvalita klesne prakticky na 0 procent.Programy z CSLINKu na jiných frekvencích 1E jsou OK.Díky za rady. |
![]() tete |
| 28.08.2008, 06:04.09 | |
RE: Ztráta signálu na ASTRA 1Ezkusit doladit parabolu na frekvenci 11992 na co nejvyšší kvalitu. |
![]() hobza |
| 28.08.2008, 06:50.25 | |
RE: Ztráta signálu na ASTRA 1EMůže být vadné LNB, včera jsem řešil to samé!! |
![]() Zip |
| 28.08.2008, 09:16.09 | |
RE: Ztráta signálu na ASTRA 1EPrvní způsob odpovědi na tvoji otázku:Dívej se na televizi pouze do 22.hodiny a potom jdi spát. Druhý způsob odpovědi na tvoji otázku: Zkontroluj konvertor, koaxiální kabel, DiseqC přepínač, všechny konektory. Možná je tam někde závada, ale najít ji musíš ty. Pokud nic nenajdeš, můžeš zkusit jemně doladit nastavení paraboly. Další rady už pto tebe nemám. |
![]() colombo |
| 28.08.2008, 09:37.27 | |
RE: Ztráta signálu na ASTRA 1Etete: dej potom vědět,čím to bylo.Zajímavé je že zrovna po 22hod.Taková perlička. Kamarádovi taky vypadával ve večerních hodinách signál zhruba od 21 hod.Pak jsme na to přišly.Parabolu měl v paneláku na balkoně bočně na jih a o dvě patra výš měla sousedka prodlouženy držáky ven z balkonu na věšení prádla. Když večer vyprala,pověsila prádlo tak zrovna tím směrem bylo po signálu.Tak jsme parabolu dali cca 30cm výš je to v pohodě. R^ |
![]() Ji.sat |
| 28.08.2008, 16:42.24 | |
RE: Ztráta signálu na ASTRA 1EMám ještě jednu. Zkontroluj, zda nad tebou někdo nevěší tepláky. |
![]() Tomik535 |