| 28.08.2008, 11:07.19 | |
TPSZdravím,ma nekdo aktualní key na tento paket..dik |
![]() Ivan167 |
| 28.08.2008, 14:13.28 | |
RE: TPSžiadny problém. Ak máš Illusion tak na downloads.kyng.info máš aktuálny: LAST DATA FULL - platí do 30.8.2008 |
![]() lubomir63 |
| 28.08.2008, 14:19.53 | |
tpslen treba podotknut,ze ide zopar nezaujimavych programov |
![]() lubo540 |
| 28.08.2008, 14:35.09 | |
re: lubo540no neviem čo sa ti podarilo naladiť na Hotbirde ale mne tam ide aspoň 60 programov TPS a tie stoja za to. Napr. C+ Cinema (asi 6), Eurosport, E2, Comedie, M6, Ushuaia... sú to filmové,tematické,športové a hudobné stanice. |
![]() lubomir63 |
| 28.08.2008, 14:39.08 | |
jde tpsvčetně sportovních programů infosport OM TV,sport +,obou eurosportů,,celý komplex FRANCE 2-5,a související programy na těchto frekvencích všechny,/nejdou samozřejmě MULTIVISIONY/,které zde již nejsou,jinak včetně SCIFI,PREMIERE PARIS jde vše OK. R^ :) |
![]() hery |
| 28.08.2008, 14:45.55 | |
RE: TPShery ide aj TF1 |
![]() lubomir63 |
| 28.08.2008, 14:50.48 | |
@lubomírek63ano jde ,a jde i TF6 a vše ostatní,nevypisoval jsem vše,to by měto tady nestačilo, :laughing: R^ |
![]() hery |
| 28.08.2008, 15:11.59 | |
RE: TPSjasné Hery . Len ma pomýlilo to, že si písal len France2-5 R^ |
![]() lubomir63 |
| 28.08.2008, 15:16.47 | |
tpsprosim vas,kto vie po francuzsky??? ked pozerate cinema,france 1-5???? |
![]() lubo540 |
| 28.08.2008, 15:24.24 | |
RE: TPSCinemy a ParisPremiere dávají filmy většinou dvojjazyčně... |
![]() J_N |
| 28.08.2008, 15:54.12 | |
RE: TPSAko na TPS v Dreamboxe? Pouzivam Gemini a CCCam 2.0.9 |
![]() JanoHels |
| 28.08.2008, 16:43.33 | |
TPSproblémy menší jsou pouze s Vantage a TPS,všude koukám to jede ok,U Vantage musíš inprovizovat,Teď však mám jiné starosti,tudíž to tam udělám až na sobotu a neděli. |
![]() hery |
| 28.08.2008, 16:45.39 | |
lubo540suhlas :)tiez obcas s usmevom sledujem ludi ako sa dennodenne nahanaju za klucmi na TPS a pritom to nie je nic extra potom ako padli multivisiony. Premiere je ovela zaujimavejsi a menej problemovy balik |
![]() jozef BA |
| 28.08.2008, 17:49.17 | |
jozef BAkolego,,,to není žádné nahánění,možná se naháníš sám jinejma blbostma,je to otázka 3 až 5 min.jednou za dva dny a udržuješ přístroj aktuelní. |
![]() hery |
| 28.08.2008, 18:10.44 | |
heryno jo, sam pises, ze je to otazka 3 az 5 min jednou za dva dny, ja teda len doplnim, ze premiere, u ktoreho je o 90% lepsi filmovy, sportovy aj hudobny vyber chodi niekolko mesiacov aj bez toho :)K comu je teda potrebne mat tps? Nic v zlom, ako pisem, ja tps uz niekolko mesiacov nepozeram a zaujima ma teda co na tom baliku vidia ini |
![]() jozef BA |
| 28.08.2008, 18:59.34 | |
jozefBAsám si odpovídáš: ostatní vidí na TPS to, co ty několik měsíců klidně postrádáš. lubo540 a ty jste holt jiní :) |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 20:35.45 | |
RE: TPSsi to moc nepochopil, praveze nepostradam :))) |
![]() jozef BA |
| 28.08.2008, 20:38.03 | |
RE: TPSI současný TPS je sqělý a obsahuje spoustu kvalitních TV R^No a někdo je zase líný se učit jazyky :))))) |
![]() kacenkin |
| 28.08.2008, 20:48.43 | |
kacenkinpri nasich platformach uplne staci ovladat sk, cz, hu jazyk a nastastie s ani jednym zo spominanych problem nemam :)S anglictinou je to o nieco horsie, co mi ale tiez az tak nevadi, kedze filmy z directov pozeram vzdy s cz titulkami |
![]() jozef BA |
| 28.08.2008, 20:50.51 | |
....no a francuzstina mi je viac menej nesympaticka, co ale pripustam, moze byt len moj subjektivny pocit :) |
![]() jozef BA |