Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2008, 11:07.19

TPS

Zdravím,ma nekdo aktualní key na tento paket..dik
uživatel
Ivan167
28.08.2008, 14:13.28

RE: TPS

žiadny problém. Ak máš Illusion tak na downloads.kyng.info máš aktuálny: LAST DATA FULL - platí do 30.8.2008
uživatel
lubomir63
28.08.2008, 14:19.53

tps

len treba podotknut,ze ide zopar nezaujimavych programov
uživatel
lubo540
28.08.2008, 14:35.09

re: lubo540

no neviem čo sa ti podarilo naladiť na Hotbirde ale mne tam ide aspoň 60 programov TPS a tie stoja za to. Napr. C+ Cinema (asi 6), Eurosport, E2, Comedie, M6, Ushuaia... sú to filmové,tematické,športové a hudobné stanice.
uživatel
lubomir63
28.08.2008, 14:39.08

jde tps

včetně sportovních programů infosport OM TV,sport +,obou eurosportů,,celý komplex FRANCE 2-5,a související programy na těchto frekvencích všechny,/nejdou samozřejmě MULTIVISIONY/,které zde již nejsou,jinak včetně SCIFI,PREMIERE PARIS jde vše OK. R^ :)
uživatel
hery
28.08.2008, 14:45.55

RE: TPS

hery ide aj TF1
uživatel
lubomir63
28.08.2008, 14:50.48

@lubomírek63

ano jde ,a jde i TF6 a vše ostatní,nevypisoval jsem vše,to by měto tady nestačilo, :laughing: R^
uživatel
hery
28.08.2008, 15:11.59

RE: TPS

jasné Hery . Len ma pomýlilo to, že si písal len France2-5 R^
uživatel
lubomir63
28.08.2008, 15:16.47

tps

prosim vas,kto vie po francuzsky??? ked pozerate cinema,france 1-5????
uživatel
lubo540
28.08.2008, 15:24.24

RE: TPS

Cinemy a ParisPremiere dávají filmy většinou dvojjazyčně...
uživatel
J_N
28.08.2008, 15:54.12

RE: TPS

Ako na TPS v Dreamboxe? Pouzivam Gemini a CCCam 2.0.9
uživatel
JanoHels
28.08.2008, 16:43.33

TPS

problémy menší jsou pouze s Vantage a TPS,všude koukám to jede ok,U Vantage musíš inprovizovat,Teď však mám jiné starosti,tudíž to tam udělám až na sobotu a neděli.
uživatel
hery
28.08.2008, 16:45.39

lubo540

suhlas :)
tiez obcas s usmevom sledujem ludi ako sa dennodenne nahanaju za klucmi na TPS a pritom to nie je nic extra potom ako padli multivisiony. Premiere je ovela zaujimavejsi a menej problemovy balik
uživatel
jozef BA
28.08.2008, 17:49.17

jozef BA

kolego,,,to není žádné nahánění,možná se naháníš sám jinejma blbostma,je to otázka 3 až 5 min.jednou za dva dny a udržuješ přístroj aktuelní.
uživatel
hery
28.08.2008, 18:10.44

hery

no jo, sam pises, ze je to otazka 3 az 5 min jednou za dva dny, ja teda len doplnim, ze premiere, u ktoreho je o 90% lepsi filmovy, sportovy aj hudobny vyber chodi niekolko mesiacov aj bez toho :)
K comu je teda potrebne mat tps?
Nic v zlom, ako pisem, ja tps uz niekolko mesiacov nepozeram a zaujima ma teda co na tom baliku vidia ini
uživatel
jozef BA
28.08.2008, 18:59.34

jozefBA

sám si odpovídáš: ostatní vidí na TPS to, co ty několik měsíců klidně postrádáš. lubo540 a ty jste holt jiní :)
uživatel
knawi
28.08.2008, 20:35.45

RE: TPS

si to moc nepochopil, praveze nepostradam :)))
uživatel
jozef BA
28.08.2008, 20:38.03

RE: TPS

I současný TPS je sqělý a obsahuje spoustu kvalitních TV R^

No a někdo je zase líný se učit jazyky :)))))
uživatel
kacenkin
28.08.2008, 20:48.43

kacenkin

pri nasich platformach uplne staci ovladat sk, cz, hu jazyk a nastastie s ani jednym zo spominanych problem nemam :)
S anglictinou je to o nieco horsie, co mi ale tiez az tak nevadi, kedze filmy z directov pozeram vzdy s cz titulkami
uživatel
jozef BA
28.08.2008, 20:50.51

....

no a francuzstina mi je viac menej nesympaticka, co ale pripustam, moze byt len moj subjektivny pocit :)
uživatel
jozef BA