| 28.08.2008, 11:25.21 | |
zapojit pro šest učastníkůZdravím potřebuju poradit s příjmem nezávisle pro šest učastníků. Vím,že se dá koupit konvertor se čtyřmi výstupy. Jak se to udělá pro šest účastníků. Je nějaký větší diseg? |
![]() milannnn |
| 28.08.2008, 11:33.13 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůvyrábí se i LNB v provedení Octo/8 out/,ale elegantnější řešení bude použít multipřepínač. |
![]() Saxon |
| 28.08.2008, 12:09.38 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůCo ten multipřepínač stojí? a je někde nějaký návod jak zapojit šest účastníků nezávisle? Co zadám na přijímači jaký přepínač, když tam je diseg 1,2,3,4 |
![]() milannnn |
| 28.08.2008, 14:42.57 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůPokud budeš chytat jen jednu družici, tak na přijímači nebudeš nastavovat žádný diseq, není potřeba. Multi přepínač je trochu něco jiného než diseq. Podívat se na jeden takový můžeš po zadání MSWS142CP do googlu, pak zjistíš i kolik asi tak stojí... Na vstupu potřebuje 4 signály z quad konvertoru. |
![]() wally |
| 28.08.2008, 14:43.26 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůRadeji si na to zavolej nejakou specializovanou firmu, protoze podle toho co pises to vypada ze neznas ani zakladni pojmy.Nejspis ale pro tebe bude nejlepsi a nejlevnejsi OCTO konvertor. Ke kazdemu prijimaci jeden drat, to snad zapojis a nemusis se "trapit" s prepinacem. |
![]() Mirectec |
| 28.08.2008, 14:45.14 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůwally: ses si tim quad konvertorem opravdu jistej ? |
![]() Mirectec |
| 28.08.2008, 14:52.43 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůMirectec: Já jo, ty snad ne? V tomhle případě, o kterém se tu bavíme, to bude quad. Dvě pásma a dvě polarizace je snad 4, pokud umím počítat... |
![]() wally |
| 28.08.2008, 15:16.40 | |
quad neJá bych teda spíše použil quatro ;) |
![]() newman |
| 28.08.2008, 15:27.22 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůwally: Jenomze tohle quad konvertor neumi, na to jsou quattro jak pise newman.. R^ |
![]() Mirectec |
| 28.08.2008, 16:09.03 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůMáte pravdu, mě zmátli u jednoho popisku právě u multipřepínače, kde píší, že jde použít s konverorem quad. Správně má být opravdi quatro. |
![]() wally |
| 28.08.2008, 16:12.49 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůNo ještě na to koukám, a u tohoto multiswitche je uvedeno, že lze použít opravdu s quad i quatro (má vnitřní generátor 22kHz). Nebo jak to chápete vy? Podle mě to je logické, že to půjde s oběma, pokud ten multiswitch to dokáže. Zdá se, že tento to dokáže:http://shop.olmi.cz/zbozi/1348-multiprepinac-1-druzice-9-vystupu |
![]() wally |
| 28.08.2008, 16:16.08 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůu EMP multiswitchu se daji pouzit i QUADY. |
![]() J a |
| 28.08.2008, 16:17.29 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůDíky za potvrzení... |
![]() wally |
| 28.08.2008, 16:53.38 | |
RE: zapojit pro šest učastníků@ milannnn : dej sem mail nebo icq pokusim se ti to vysvětlit.Je to docela jednoduché. |
![]() Dusan72 |
| 28.08.2008, 16:55.41 | |
@DusanProzraď nám to taky.. :crying: |
![]() Tomik535 |
| 28.08.2008, 16:56.55 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůquady je možno u některých multipřepínačů použít, ale levnější jsou quatra. |
![]() sirda |
| 28.08.2008, 17:06.44 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůAle s dražšími Quady to může dělat i slepej R^ :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 28.08.2008, 19:11.46 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůA chces pre tych 6 učastnikov iba jednu druzicu alebo viac? |
![]() NR Laco |
| 28.08.2008, 20:33.41 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůnejlépe obě družice |
![]() milannnn |
| 28.08.2008, 21:15.27 | |
RE: zapojit pro šest učastníků2xQuatro , multiswitch .Docela jednoduché. |
![]() Dusan72 |
| 29.08.2008, 00:25.23 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůmúžeš zapojit i víc družic, bude záležet od multipřepínače |
![]() pepiino |
| 29.08.2008, 20:25.28 | |
RE: zapojit pro šest učastníkůPěkně namalované je to třeba tady: http://www.satlex.net/sk/8participants-type_conf_8p_2s_octo.html |
![]() Mirda2 |