| 28.08.2008, 11:39.12 | |
Octagon HD SF-918 HDTVChci si jej koupit, ale nevím zda tento přijímač má v novém FW češtinu? Může mě to potvrdit někdo kdo jej již má? Děkuji. |
![]() banan |
| 28.08.2008, 11:47.45 | |
Octagon HD SF-918 HDTVAno ma ceske menu |
![]() emilio |
| 28.08.2008, 13:22.40 | |
Octagon HD SF-918 HDTVa kde se dá sehnat dík |
![]() ladinek |
| 28.08.2008, 13:36.29 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVasi na třiceti webových adresách lenochu...http://www.sat-ulc.eu/ulc/board.php?boardid=631 nebo http://octagon.gmc.to/ a.... |
![]() Janik |
| 28.08.2008, 14:04.09 | |
Octagon HD SF-918 HDTVDík Janikovi,ale chci ho koupit a nevím kde |
![]() ladinek |
| 28.08.2008, 15:20.25 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVU nás byl k mání na GSMobil.Teť je tam obdobný příjmač SAB Ultimate.Mám ho 5.dnů.Zatím max. spokojenost.Čeština tam je dost solidní.Za ty prachy HD příjmač-paráda. |
![]() Liska |
| 28.08.2008, 15:58.29 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVwww.vltava2000.cz/satelity |
![]() banan |
| 28.08.2008, 16:24.56 | |
to banandej mi na sebe kontakt....poradim ti... |
![]() Kimm |
| 28.08.2008, 16:35.34 | |
Octagon HD SF-918 HDTVpro kimma ladislav.smrcek@tiscali.cz |
![]() ladinek |
| 28.08.2008, 16:37.21 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVMohu potvrdit SAB ultimate HD super plus obdoba Octagonu 918 téměř stejné. |
![]() pat |
| 28.08.2008, 16:48.16 | |
kimmmeil mam h.u.c.k@seznam.cz |
![]() huck |
| 28.08.2008, 17:52.07 | |
OctagonPro Kima georg11@centrum.cz díky moc |
![]() georg11 |
| 28.08.2008, 19:23.45 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVpetr.banan@seznam.cz |
![]() banan |
| 28.08.2008, 20:05.59 | |
RE: Octagon HD SF-918 HDTVtady si spambot uzije |
![]() bublajs |
| 28.08.2008, 21:01.40 | |
RE:Octagon HD SF-918 HDTVFunguje u těchto přístrojů funkce E-Sata PVR. |
![]() vincent |