Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2008, 11:39.12

Octagon HD SF-918 HDTV

Chci si jej koupit, ale nevím zda tento přijímač má v novém FW češtinu? Může mě to potvrdit někdo kdo jej již má? Děkuji.
uživatel
banan
28.08.2008, 11:47.45

Octagon HD SF-918 HDTV

Ano ma ceske menu
uživatel
emilio
28.08.2008, 13:22.40

Octagon HD SF-918 HDTV

a kde se dá sehnat dík
uživatel
ladinek
28.08.2008, 13:36.29

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

asi na třiceti webových adresách lenochu...

http://www.sat-ulc.eu/ulc/board.php?boardid=631
nebo
http://octagon.gmc.to/
a....
uživatel
Janik
28.08.2008, 14:04.09

Octagon HD SF-918 HDTV

Dík Janikovi,ale chci ho koupit a nevím kde
uživatel
ladinek
28.08.2008, 15:20.25

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

U nás byl k mání na GSMobil.Teť je tam obdobný příjmač SAB Ultimate.Mám ho 5.dnů.Zatím max. spokojenost.Čeština tam je dost solidní.Za ty prachy HD příjmač-paráda.
uživatel
Liska
28.08.2008, 15:58.29

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

www.vltava2000.cz/satelity
uživatel
banan
28.08.2008, 16:24.56

to banan

dej mi na sebe kontakt....poradim ti...
uživatel
Kimm
28.08.2008, 16:35.34

Octagon HD SF-918 HDTV

pro kimma ladislav.smrcek@tiscali.cz
uživatel
ladinek
28.08.2008, 16:37.21

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

Mohu potvrdit SAB ultimate HD super plus obdoba Octagonu 918 téměř stejné.
uživatel
pat
28.08.2008, 16:48.16

kimm

meil mam h.u.c.k@seznam.cz
uživatel
huck
28.08.2008, 17:52.07

Octagon

Pro Kima georg11@centrum.cz díky moc
uživatel
georg11
28.08.2008, 19:23.45

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

petr.banan@seznam.cz
uživatel
banan
28.08.2008, 20:05.59

RE: Octagon HD SF-918 HDTV

tady si spambot uzije
uživatel
bublajs
28.08.2008, 21:01.40

RE:Octagon HD SF-918 HDTV

Funguje u těchto přístrojů funkce E-Sata PVR.
uživatel
vincent