| 15.11.2008, 21:29.58 | |
NASNprosím Vás ide niekde tento kanál bez karty? |
![]() mino |
| 15.11.2008, 21:30.38 | |
RE: NASNano |
![]() poky1 |
| 15.11.2008, 21:32.57 | |
NASNBudeš taký dobrý a napíšeš kde? |
![]() mino |
| 15.11.2008, 21:39.29 | |
minojestli máš HD přístroj tak na ASTRA3,23,5 E dokonce 2X :laughing: R^ |
![]() hery |
| 15.11.2008, 21:47.10 | |
herymám,možeš mi napísať blížšie inormácie? |
![]() mino |
| 15.11.2008, 21:52.02 | |
minoASTRA3,23,5E frekv.12605/28500/horoz.DVBS2 |
![]() hery |
| 15.11.2008, 21:58.45 | |
minozapoměl jsem feed 9/10 |
![]() hery |
| 15.11.2008, 22:05.15 | |
herysu tam dva,ale ani jeden nejde,(pristroj ich našiel) |
![]() mino |
| 15.11.2008, 22:08.19 | |
RE: NASNCo máš za přístroj?? |
![]() zzaner |
| 15.11.2008, 22:09.32 | |
NASNABIPBox 9000HD |
![]() mino |
| 15.11.2008, 22:12.04 | |
RE: NASNMáš zapnutou emulaci? |
![]() zzaner |
| 15.11.2008, 22:14.22 | |
NASNProsím ta k tomu som ešte medošiel,možeš mi to popisať,čo mám urobiť? |
![]() mino |
| 15.11.2008, 22:18.15 | |
RE: NASNJá mám Octagon,tak že nevím kde se to u tvého přístroje dělá ,ale musíš do menu a tam to máš,jen hledej,najdeš!! |
![]() zzaner |
| 15.11.2008, 22:40.51 | |
RE: NASNAhoj mino ja tiež vlastním ten Sat-IPBOX9000 pracujem natom abi išlo ten konkretní balík ale neviem ako treba záholovat Prog zo Sat-do PC LEBO trebatamdat mgcamd 1.31+aktuálné softcam.key malby íst. |
![]() alika74 |
| 15.11.2008, 22:56.14 | |
NASNja to zalohujem cez commander var/dat db |
![]() mino |
| 15.11.2008, 22:57.46 | |
NASNja tam mám včerajšie kľuče a mgcamd 1.31 |
![]() mino |
| 16.11.2008, 09:36.04 | |
vše o IPBoxu 9000vše o IPBoxu 9000 najdete na http://www.ab-forum.info/ |
![]() 1801 |
| 16.11.2008, 15:45.01 | |
1801to viem,len to najst je problem, ak to tam vobec je |
![]() mino |