Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.11.2008, 21:29.58

NASN

prosím Vás ide niekde tento kanál bez karty?
uživatel
mino
15.11.2008, 21:30.38

RE: NASN

ano
uživatel
poky1
15.11.2008, 21:32.57

NASN

Budeš taký dobrý a napíšeš kde?
uživatel
mino
15.11.2008, 21:39.29

mino

jestli máš HD přístroj tak na ASTRA3,23,5 E dokonce 2X :laughing: R^
uživatel
hery
15.11.2008, 21:47.10

hery

mám,možeš mi napísať blížšie inormácie?
uživatel
mino
15.11.2008, 21:52.02

mino

ASTRA3,23,5E frekv.12605/28500/horoz.DVBS2
uživatel
hery
15.11.2008, 21:58.45

mino

zapoměl jsem feed 9/10
uživatel
hery
15.11.2008, 22:05.15

hery

su tam dva,ale ani jeden nejde,(pristroj ich našiel)
uživatel
mino
15.11.2008, 22:08.19

RE: NASN

Co máš za přístroj??
uživatel
zzaner
15.11.2008, 22:09.32

NASN

ABIPBox 9000HD
uživatel
mino
15.11.2008, 22:12.04

RE: NASN

Máš zapnutou emulaci?
uživatel
zzaner
15.11.2008, 22:14.22

NASN

Prosím ta k tomu som ešte medošiel,možeš mi to popisať,čo mám urobiť?
uživatel
mino
15.11.2008, 22:18.15

RE: NASN

Já mám Octagon,tak že nevím kde se to u tvého přístroje dělá ,ale musíš do menu a tam to máš,jen hledej,najdeš!!
uživatel
zzaner
15.11.2008, 22:40.51

RE: NASN

Ahoj mino ja tiež vlastním ten Sat-IPBOX9000 pracujem natom abi išlo ten konkretní balík ale neviem ako treba záholovat Prog zo Sat-do PC LEBO trebatamdat mgcamd 1.31+aktuálné softcam.key malby íst.
uživatel
alika74
15.11.2008, 22:56.14

NASN

ja to zalohujem cez commander var/dat db
uživatel
mino
15.11.2008, 22:57.46

NASN

ja tam mám včerajšie kľuče a mgcamd 1.31
uživatel
mino
16.11.2008, 09:36.04

vše o IPBoxu 9000

vše o IPBoxu 9000 najdete na http://www.ab-forum.info/
uživatel
1801
16.11.2008, 15:45.01

1801

to viem,len to najst je problem, ak to tam vobec je
uživatel
mino