Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.11.2008, 21:37.02

Philips 6010 s trojčtečkou

Zdravím všechny.Podařilo se mi sehnat satelit Philips 6010 s integrovanou trojčtečkou-tedy je možné vložit 3 karty najednou / UPC,CSLINK,SKYLINK,/ nemáte někdo zkušenosti s tímto přístrojem ?? Potřeboval bych vědět jestli je možné přijímat i programy v emu.Pokud ano, kde je možn é sehnat potřebné náplně do tohoto Philipse ?? na GSmobilu jsem našel jen náplně na Philips s jednou čtečkou. Pokud by mi někdo dokázal poradit-předem veliký díík !!!
uživatel
erkis