| 15.11.2008, 21:37.02 | |
Philips 6010 s trojčtečkouZdravím všechny.Podařilo se mi sehnat satelit Philips 6010 s integrovanou trojčtečkou-tedy je možné vložit 3 karty najednou / UPC,CSLINK,SKYLINK,/ nemáte někdo zkušenosti s tímto přístrojem ?? Potřeboval bych vědět jestli je možné přijímat i programy v emu.Pokud ano, kde je možn é sehnat potřebné náplně do tohoto Philipse ?? na GSmobilu jsem našel jen náplně na Philips s jednou čtečkou. Pokud by mi někdo dokázal poradit-předem veliký díík !!! |
![]() erkis |