Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 09:08.20

abonuje někdo časopis Digital Fernsehen?

v posledním čísle testovali 10 přijímačů podle citlivosti tuneru a jsou tam prý stejně jako v případě lnb velký rozdíly. nemá to někdo?
uživatel
vortimond
19.11.2008, 12:43.20

RE: abonuje někdo časopis Digital Fernsehen?

ted je venku cislo 12, nebylo to v cisle 11??
uživatel
docdoutnik
19.11.2008, 12:51.45

RE: abonuje někdo časopis Digital Fernsehen?

je to 12/2008 který je teď v prodeji. máš ho?
uživatel
vortimond
19.11.2008, 12:55.52

RE: abonuje někdo časopis Digital Fernsehen?

nemam,ale muzu se po nem podivat. :)))
uživatel
docdoutnik
19.11.2008, 13:01.32

RE: abonuje někdo časopis Digital Fernsehen?

Aj v Sat+Kabel su testy,dokonca 16 mašín,len to ma viac ako 21 MB/číslo 11-12 200 :8) R^
uživatel
TOMO03
19.11.2008, 13:02.26

oprava

2008 :8) R^
uživatel
TOMO03