Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 17:48.35

programová nabídka TT karet

Mohu naladit Markízu na TT kartě? švagr má kartu skylink dva dny na území ČR /nevím však zda-li provedl registraci/ a Markíza mu zatím jede. Má na to vliv registrace území nebo mu pojede už napořád?
uživatel
benecek
19.11.2008, 17:57.07

RE: programová nabídka TT karet

na furt nie len 30dní po vložení karty do prímača naštuduj si skylink pri registrácií tam je pekne napísané
uživatel
Jupi
19.11.2008, 18:21.07

@Jupi

Trošku to dopřesním,registrovat musíš do 20-ti dnů. :8)
uživatel
martin5
19.11.2008, 18:22.03

Nabídka tt

pokud chceš markyzu a stv3 tak si registruj kartu na sk verzi.ale nepůjde ti nova a ct4.vše je na skylink.cz
uživatel
petrly
19.11.2008, 20:05.46

RE: programová nabídka TT karet

kup dvě skylin karty a jednu registruj na Slovensku a druhou v Česku(ještě že jsme se rozdělili)
uživatel
viliam