| 19.11.2008, 17:48.35 | |
programová nabídka TT karetMohu naladit Markízu na TT kartě? švagr má kartu skylink dva dny na území ČR /nevím však zda-li provedl registraci/ a Markíza mu zatím jede. Má na to vliv registrace území nebo mu pojede už napořád? |
![]() benecek |
| 19.11.2008, 17:57.07 | |
RE: programová nabídka TT karetna furt nie len 30dní po vložení karty do prímača naštuduj si skylink pri registrácií tam je pekne napísané |
![]() Jupi |
| 19.11.2008, 18:21.07 | |
@JupiTrošku to dopřesním,registrovat musíš do 20-ti dnů. :8) |
![]() martin5 |
| 19.11.2008, 18:22.03 | |
Nabídka ttpokud chceš markyzu a stv3 tak si registruj kartu na sk verzi.ale nepůjde ti nova a ct4.vše je na skylink.cz |
![]() petrly |
| 19.11.2008, 20:05.46 | |
RE: programová nabídka TT karetkup dvě skylin karty a jednu registruj na Slovensku a druhou v Česku(ještě že jsme se rozdělili) |
![]() viliam |