| 19.11.2008, 17:41.42 | |
ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790KTO MI PORADI,,MAM PROBLEM SO ZAMRZANIM OBRAZU NA PRIJIMACI ECHOLITE 790,, ZAMRZNE NA NEJAKU MINUTU A POTOM SA ZASE SAM SPUSTI |
![]() else12 |
| 19.11.2008, 17:45.36 | |
RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790v zimnom období zamrzne všetko. Skús použiť alicol alebo celerit , porípade zmeň umiestnenie teľacieho vízoru. |
![]() oneeeee |
| 19.11.2008, 17:56.06 | |
RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790Keby si si prečítal, čo som ti tu napísal včera, tak už tu nepíšeš, že ti niečo mrzne...ale napíšem ti to znovu: treba nahrať posledný soft Rom_main_v.3.35, verziu B, kde je slovenský jazyk v menu. Následne treba nahrať pre EMU najnovšie keys New!echoCam 11.17.Gyu-La RS 232 a nahrať všetko cez program 142_cnx_utool 7.6. Všetko je na www.np-ulc.net/receiver/Echolite. Všetko beží,aktualizácia karty Skylink,Gital. EMU všetko čo ide momentálne, mimo 5E NDS. Tak študuj e nevypisuj tu to isté 10 krát, už si to mohol mať nainštalované.:) |
![]() vw1 |
| 19.11.2008, 19:29.00 | |
RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790Zatvor okno. |
![]() ruhros |
| 23.11.2008, 21:12.18 | |
vw1ozvi sa mi ,,,potreabujemm ta pocut lebo ten satelit mi stale salie else12@centrum.sk alebo 0907437031 alebo mi napis tvoje cislo ja ti zavolam |
![]() else12 |