Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 17:41.42

ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790

KTO MI PORADI,,MAM PROBLEM SO ZAMRZANIM OBRAZU NA PRIJIMACI ECHOLITE 790,, ZAMRZNE NA NEJAKU MINUTU A POTOM SA ZASE SAM SPUSTI
uživatel
else12
19.11.2008, 17:45.36

RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790

v zimnom období zamrzne všetko. Skús použiť alicol alebo celerit , porípade zmeň umiestnenie teľacieho vízoru.
uživatel
oneeeee
19.11.2008, 17:56.06

RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790

Keby si si prečítal, čo som ti tu napísal včera, tak už tu nepíšeš, že ti niečo mrzne...ale napíšem ti to znovu: treba nahrať posledný soft Rom_main_v.3.35, verziu B, kde je slovenský jazyk v menu. Následne treba nahrať pre EMU najnovšie keys New!echoCam 11.17.Gyu-La RS 232 a nahrať všetko cez program 142_cnx_utool 7.6. Všetko je na www.np-ulc.net/receiver/Echolite. Všetko beží,aktualizácia karty Skylink,Gital. EMU všetko čo ide momentálne, mimo 5E NDS. Tak študuj e nevypisuj tu to isté 10 krát, už si to mohol mať nainštalované.:)
uživatel
vw1
19.11.2008, 19:29.00

RE: ZAMRZA MI ECHOLITE DSB 790

Zatvor okno.
uživatel
ruhros
23.11.2008, 21:12.18

vw1

ozvi sa mi ,,,potreabujemm ta pocut lebo ten satelit mi stale salie else12@centrum.sk alebo 0907437031 alebo mi napis tvoje cislo ja ti zavolam
uživatel
else12