| 19.11.2008, 17:35.25 | |
machrujuce upcUPC-MACHRUJE KOLKO MA UZ LUDI....FIIIIIIIIIIIHA....TEDA OSLAVME TO...KOLKO LUDI JE SCHOPNYCH PLATIT ..ZA NEKVALITU BRAAAAAVVVVO UPC BRAVO |
![]() pykaso |
| 19.11.2008, 17:40.19 | |
nemachruj ty táraj.a vypni si caps look , alebo píš malými písmenami , alebo si prečítaj pravidlá. Ďaľší táraj. |
![]() oneeeee |
| 19.11.2008, 17:52.50 | |
oneeeeeeeeeeeeeeeeety nie si admin a keby si sa ty drzal pravidiel..a admin tiez tak tvoj nic tu uz davno nie je len same tvoje bleeeeeeeee jeeeeeeee naozaj chacha cha/ na ine nemas ani nikdy nebudes mat dal som male pismenka tak dusevne onanuj na nich urobi ti to radost |
![]() pykaso |
| 19.11.2008, 18:09.54 | |
RE: =pykaso=Příště, až zas někomu ukradneš příjmení, si ho opiš alespoň správně. Ten malíř se jmenoval Pablo (nevhodné slovo)sso. |
![]() eukubus |
| 19.11.2008, 18:40.21 | |
RE: machrujuce upconeeeee sice neni admin, to jsem ja, ale dulezite je ze, ma pravdu s tim caps lockem, o validite informace pykasa at si udela obrazek kazdy sam, proste "somarina" Rv |
![]() 007 |
| 20.11.2008, 08:53.57 | |
RE: machrujuce upcpykaso,zober rozum do hrsti (určite sa Ti do nej zmestí) a skús pouvažovať načo je dobrá UPC karta. |
![]() Rasto |
| 20.11.2008, 16:14.56 | |
eukubustvoja reakcia je rovnako vymleta ako ty vies vobec o com pises.....?Pablo (nevhodné slovo)sso-pykaso ty si bud ..... alebo totalny d...l vidis v tom daku podobu...TAK TO MOZEM KLUDNE NAPISAT ZE TVOJA ZENA ALEBO PRIATELKA JE (nevhodné slovo)...VIES V KOLKYCH JAZYKOCH (nevhodné slovo) CO ZNAMENA A PRITOM SA TO PISE ROVNAKO LEN PRE TEBA JE (nevhodné slovo)/PYKA TO ISTE... |
![]() pykaso |
| 20.11.2008, 16:18.36 | |
Rastohm som sa pobavil mne je ukradnute cele upc vies ked ovladas len ten svoj....tak pozeraj kraviny....po slovensky,cesky....ak vies aj inu rec tak cele upc digi tv a sky link ti mozu vies co.... |
![]() pykaso |
| 20.11.2008, 16:22.45 | |
007oneeeeee tu ma dementne narazky na kohokolvek a cokolvek ..ak ma toto forum prinasat daku kvalitu tak si tu kludne nadavajme robme si zo seba srandu.....a pisme o kravinach....a potom sa ohanajme caps lockem...lebo to je jedine co sa tu porusuje a na co sa da reagovat.... |
![]() pykaso |
| 20.11.2008, 17:32.18 | |
RE: machrujuce upcForum je o ctenarich, kdyz pisou kraviny tak pisou kraviny, ale pravidla plati pro vsechny. Bohuzel spousta lidi zde nechce vubec psat, kdyz vidi to co vidi a ja se jim nedivim.Musel bych vyrazet polovinu mistniho osazensta a stejne by to nepomohlo, protoze se hned zaregistruje dalsi "julo" a bude somrovat ... sice jeste par zkusenych odborniku zustalo jako d2mac, Saxon, Vlado Fogo ale do jak dlouho ... |
![]() 007 |
| 20.11.2008, 19:50.21 | |
Pykasoto bylo úplně zbytečné,nebo podle sebe soudím tebe? |
![]() spyko |