| 19.11.2008, 18:06.24 | |
Nastavení paraboli na DigiPanové dík co jste mě poradili stím nastavením.Teprve dnes jsem se k tomu dostal a asi za 1/2hod jsem to měl.Ještě jednou dík.Jen teď nevím kdo semnou bude dělat.Čas od času tam v ty tel.bylo (nevhodné slovo),ale nevím jak to bude teď. |
![]() pinhook |