Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 18:06.24

Nastavení paraboli na Digi

Panové dík co jste mě poradili stím nastavením.Teprve dnes jsem se k tomu dostal a asi za 1/2hod jsem to měl.Ještě jednou dík.Jen teď nevím kdo semnou bude dělat.Čas od času tam v ty tel.bylo (nevhodné slovo),ale nevím jak to bude teď.
uživatel
pinhook