| 19.11.2008, 18:15.00 | |
BEBE a jak na nějBEBE je tuším kodované od 17/11 v Cryptoworksu. Ví někdo, kde najdu klíče. Děkuji předem za svého psa Belíška, který se na pořad vydržel dívat celou hodinu, nechtěl žrát a ani jít ven, zkrátka v ten čas byla doma pohoda.Dobrodince prosíme i o jemné naznačení postupu přes DO.Děkujeme. |
![]() Jenulka |
| 19.11.2008, 18:35.33 | |
RE: BEBE a jak na nějjo tak belišek i jemu podobni kundolizci :) jsou ted bez prijmu, páč to jede jenom na oficielni predplatne, treba UPC |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 19:36.38 | |
RE: BEBE a jak na nějBelíšek není na rozdíl od Vás žádný kundolízek, i když nepopírám, že taková zábava má také něco do sebe. Je to jednoroční čistokrevný bílý Retrívr (otec šampion Švýcarska, matka Maďarska a Rakouska).A je od 17/11 smutný, že mu nejede jeho oblíbený program. Předplatné na UPC není problém, ale Belíšek se dívá jen na vysílání v HDTV, proto ty kody.Snad to časem nějak vyřeším, nebo se najde nějaká konstruktivní nápověda. |
![]() Jenulka |
| 19.11.2008, 19:41.03 | |
RE: BEBE a jak na nějno ten mezinarodni belíšek je tedy hodne zhýčkanej .. kdovi jakepak by byli z neho klobasy, možna neco mezi maďarskou čabajkou, videnskym šniclem a švycarskym syrem... až vas omrzi dejte vedet :))) :))) |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 19:55.57 | |
RE: BEBE a jak na nějSakra, taky bych si dal. :razz: |
![]() Jira |
| 19.11.2008, 20:06.17 | |
RE: BEBE a jak na nějVlado to je R^ R^ :))) .A kdo to s tím Cryptoworksem nepochopil,tak musí hledat dál...třeba najde...Pěkný digitální večer |
![]() Kamil_k4 |
| 19.11.2008, 22:40.01 | |
RE: BEBE a jak na nějPotřeboval jsem radu (jestli je možná)a ne aby jste mě sežrali psa v ceně velmi kvalitního televizoru.Na druhou stranu z těch poctivých 35 kg by klobásek bylo dost.Jestli někdo tuší jak na Cryptoworks, nechť poradí nebo naznačí kde hledat.Za konstruktivní nápovědu děkuji. |
![]() Jenulka |