Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 18:27.15

LNB s třemi výstupy

Existuje nějaké kvalitní LNB s třemi výstupy?
Poraďte, díky
uživatel
sat1
19.11.2008, 18:30.53

RE: LNB s třemi výstupy

ne, 1,2,4,8
uživatel
poky1
19.11.2008, 19:02.57

Re:

Může zůstat jeden výstup nezapojen? Můžeš poradit dle zkušeností nějaký kvalitní? Díky
uživatel
sat1
19.11.2008, 19:09.08

RE: LNB s třemi výstupy

bez problému asi inverto
uživatel
LojzaM
19.11.2008, 21:53.06

RE: LNB s třemi výstupy

golden Ok
uživatel
pierrepetr