| 19.11.2008, 18:27.15 | |
LNB s třemi výstupyExistuje nějaké kvalitní LNB s třemi výstupy?Poraďte, díky |
![]() sat1 |
| 19.11.2008, 18:30.53 | |
RE: LNB s třemi výstupyne, 1,2,4,8 |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 19:02.57 | |
Re:Může zůstat jeden výstup nezapojen? Můžeš poradit dle zkušeností nějaký kvalitní? Díky |
![]() sat1 |
| 19.11.2008, 19:09.08 | |
RE: LNB s třemi výstupybez problému asi inverto |
![]() LojzaM |
| 19.11.2008, 21:53.06 | |
RE: LNB s třemi výstupygolden Ok |
![]() pierrepetr |