Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 18:36.48

plazma samsung

Nevíte náhodou jestli má tento typ plazmy samsung PS50A457 Technologie eliminace vypalování obrazovky .Dík
uživatel
Radim
19.11.2008, 18:55.59

RE: plazma samsung

Nevim. Ale cekam na Samsung PS50A756 a strasne se na ni tesim... Ale nikde ji nemaji, vsude zatim jen cekaji na zbozi
uživatel
Michal1
19.11.2008, 19:27.49

RE: plazma samsung

Kdyz plazmu,tak Panasonic.
uživatel
FAB5
19.11.2008, 19:47.03

RE: plazma samsung

Má, ale jak píše Michal1, počkal bych už na tu sedmičkovou řadu.
uživatel
polulin
19.11.2008, 19:48.22

RE: plazma samsung

jojo .. a když lyže tak elán a když p*če tak bez blan ..
ono verim ze treba vykurovat ale preco tak neefektivne, hmm.. kludne staci LCD od samsungu a a bezny elektroohrievac a si na tom energeticky lepsie Rv
uživatel
Vlado Fogo
19.11.2008, 20:08.44

RE: plazma samsung

Technologie eliminace vypalování - to je bezvýznamnej nesmysl.
uživatel
Orion
19.11.2008, 20:17.14

RE: plazma samsung

Vlado,doba se mění. Finlux(jestli ti to něco říká)má plasmu full HD 106ku se spotřebou 210W!!!!!!!Nevím o LCDčku se stejným rozlišením a stejně velkou obrazovkou s menší spotřebou.Kdybys náhodou kupoval plasmu, ať ti k tomu přibalí el. kamínka, aby ses ohřál.
uživatel
ALEXCZ
19.11.2008, 20:18.18

RE: plazma samsung

Každý lepší plazmový televizor tuto pseudoochranu nepotřebuje. Televizor se vybírá podle funkčnosti a použití a ne podle blbých keců v popiskách, které jsou účelové.
uživatel
Janik
19.11.2008, 20:26.35

RE: plazma samsung

omlouvám se ten Finlux je LCD.
uživatel
ALEXCZ
19.11.2008, 20:27.22

RE:

Vybírej také očima. Viděl jsem obraz z UPC na panasonic 42PX70 a připadalo mi to hnusné ale koukatelné, pak na samsung 42A417, ten samý zdroj signálu a prostě hnus - nekoukatelné. Tak nevím, ale řekl byc, že čím dražší tv, tím lepší.
uživatel
filhaus
19.11.2008, 20:45.28

RE: plazma samsung

mam doma cerstve 32 palcu Finlux LCD hd ready za 13 tisic a vedle porovnavam s Phillips CRT 63cm 100hz 16:9 ktera pred 9lety stala 20tis a vychazi mi co do prirozenosti barev a ostrosti daleko lepsi Finlux,snad jedine LCD bych vytkl tmavsi sceny jsou jakoby trosicku pod mirnou mlhou,s nastavenim na obou jsem si hral dost dlouho,doporucuji Finlux za ty prachy neni zadna lepsi
uživatel
bbcman
19.11.2008, 21:05.23

Každý chválí

svoje:42px 80 panasonic přepočítá i analog,full do hd ,spotřeba 180w,lepší obraz jsem neviděl./v prodejně/
uživatel
spyko
19.11.2008, 22:47.26

RE: plazma samsung

no flame
iba plazmu a panasonic
uživatel
losparabo
19.11.2008, 22:52.21

RE: plazma samsung

ak niekto videl na plazme "impresionisticky" obraz, tak treba zmenit zdroj signalu, aj ja som mal U*P analog kabelstick

pri kvalitnom zdroji vysielania a modernom pripojeni su aj zle vysielane SD kanaly typu DiGi_tal from Romania pri troche snahy pozeratelne a to nehovorim o kvalitnych SD kanaloch typu ZDFfamily, alebo rovno HD obsah
uživatel
losparabo
20.11.2008, 11:28.52

RE: plazma samsung

ahoj já mám asi měsíc Samsung PS50A457 a jsem s ní velice spokojen,příjem digitv žádné zrnění,žádné kostičky.
uživatel
rohatce
20.11.2008, 11:50.32

RE: plazma samsung

LCD je fujtajbl. Hlavne vecer. Cez den sa to da. Raz darmo, katodove podsvietenie nemoze nikdy vygenerovat prirodzene farby
uživatel
Director
20.11.2008, 14:38.54

rohatce

Mohl bys napsat max. spotřebu?Hledal sem ji u xy prodejců a nikde sem ji neviděl, proč asi? Ta se bude pohybovat někde okolo 600w to je pak "paradní"topení a hlavně žrout elektřiny sem zvědav co budeš říkat při vyůčtování elektřiny. :laughing:Ale proti gustu žádny dišputát.P.S. moje px42má %spotřebu172w.a to je srovnatelný se spotřebou/stálou/ u "pořád"vychvalovanejch lcd.
uživatel
petr33
20.11.2008, 20:49.54

RE: plazma samsung

Samsung PS50A457 má spotřebu při běžném provozu 450W
je to asi trošku víc,ale to mě je úplně jedno :-)
uživatel
rohatce
20.11.2008, 21:25.09

tak nějak

když se chceš vyřádit v autě, tak se na spotřebu nekouká.
uživatel
Orion