| 19.11.2008, 18:36.48 | |
plazma samsungNevíte náhodou jestli má tento typ plazmy samsung PS50A457 Technologie eliminace vypalování obrazovky .Dík |
![]() Radim |
| 19.11.2008, 18:55.59 | |
RE: plazma samsungNevim. Ale cekam na Samsung PS50A756 a strasne se na ni tesim... Ale nikde ji nemaji, vsude zatim jen cekaji na zbozi |
![]() Michal1 |
| 19.11.2008, 19:27.49 | |
RE: plazma samsungKdyz plazmu,tak Panasonic. |
![]() FAB5 |
| 19.11.2008, 19:47.03 | |
RE: plazma samsungMá, ale jak píše Michal1, počkal bych už na tu sedmičkovou řadu. |
![]() polulin |
| 19.11.2008, 19:48.22 | |
RE: plazma samsungjojo .. a když lyže tak elán a když p*če tak bez blan ..ono verim ze treba vykurovat ale preco tak neefektivne, hmm.. kludne staci LCD od samsungu a a bezny elektroohrievac a si na tom energeticky lepsie Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 20:08.44 | |
RE: plazma samsungTechnologie eliminace vypalování - to je bezvýznamnej nesmysl. |
![]() Orion |
| 19.11.2008, 20:17.14 | |
RE: plazma samsungVlado,doba se mění. Finlux(jestli ti to něco říká)má plasmu full HD 106ku se spotřebou 210W!!!!!!!Nevím o LCDčku se stejným rozlišením a stejně velkou obrazovkou s menší spotřebou.Kdybys náhodou kupoval plasmu, ať ti k tomu přibalí el. kamínka, aby ses ohřál. |
![]() ALEXCZ |
| 19.11.2008, 20:18.18 | |
RE: plazma samsungKaždý lepší plazmový televizor tuto pseudoochranu nepotřebuje. Televizor se vybírá podle funkčnosti a použití a ne podle blbých keců v popiskách, které jsou účelové. |
![]() Janik |
| 19.11.2008, 20:26.35 | |
RE: plazma samsungomlouvám se ten Finlux je LCD. |
![]() ALEXCZ |
| 19.11.2008, 20:27.22 | |
RE:Vybírej také očima. Viděl jsem obraz z UPC na panasonic 42PX70 a připadalo mi to hnusné ale koukatelné, pak na samsung 42A417, ten samý zdroj signálu a prostě hnus - nekoukatelné. Tak nevím, ale řekl byc, že čím dražší tv, tím lepší. |
![]() filhaus |
| 19.11.2008, 20:45.28 | |
RE: plazma samsungmam doma cerstve 32 palcu Finlux LCD hd ready za 13 tisic a vedle porovnavam s Phillips CRT 63cm 100hz 16:9 ktera pred 9lety stala 20tis a vychazi mi co do prirozenosti barev a ostrosti daleko lepsi Finlux,snad jedine LCD bych vytkl tmavsi sceny jsou jakoby trosicku pod mirnou mlhou,s nastavenim na obou jsem si hral dost dlouho,doporucuji Finlux za ty prachy neni zadna lepsi |
![]() bbcman |
| 19.11.2008, 21:05.23 | |
Každý chválísvoje:42px 80 panasonic přepočítá i analog,full do hd ,spotřeba 180w,lepší obraz jsem neviděl./v prodejně/ |
![]() spyko |
| 19.11.2008, 22:47.26 | |
RE: plazma samsungno flameiba plazmu a panasonic |
![]() losparabo |
| 19.11.2008, 22:52.21 | |
RE: plazma samsungak niekto videl na plazme "impresionisticky" obraz, tak treba zmenit zdroj signalu, aj ja som mal U*P analog kabelstickpri kvalitnom zdroji vysielania a modernom pripojeni su aj zle vysielane SD kanaly typu DiGi_tal from Romania pri troche snahy pozeratelne a to nehovorim o kvalitnych SD kanaloch typu ZDFfamily, alebo rovno HD obsah |
![]() losparabo |
| 20.11.2008, 11:28.52 | |
RE: plazma samsungahoj já mám asi měsíc Samsung PS50A457 a jsem s ní velice spokojen,příjem digitv žádné zrnění,žádné kostičky. |
![]() rohatce |
| 20.11.2008, 11:50.32 | |
RE: plazma samsungLCD je fujtajbl. Hlavne vecer. Cez den sa to da. Raz darmo, katodove podsvietenie nemoze nikdy vygenerovat prirodzene farby |
![]() Director |
| 20.11.2008, 14:38.54 | |
rohatceMohl bys napsat max. spotřebu?Hledal sem ji u xy prodejců a nikde sem ji neviděl, proč asi? Ta se bude pohybovat někde okolo 600w to je pak "paradní"topení a hlavně žrout elektřiny sem zvědav co budeš říkat při vyůčtování elektřiny. :laughing:Ale proti gustu žádny dišputát.P.S. moje px42má %spotřebu172w.a to je srovnatelný se spotřebou/stálou/ u "pořád"vychvalovanejch lcd. |
![]() petr33 |
| 20.11.2008, 20:49.54 | |
RE: plazma samsungSamsung PS50A457 má spotřebu při běžném provozu 450Wje to asi trošku víc,ale to mě je úplně jedno :-) |
![]() rohatce |
| 20.11.2008, 21:25.09 | |
tak nějakkdyž se chceš vyřádit v autě, tak se na spotřebu nekouká. |
![]() Orion |