| 19.11.2008, 18:55.39 | |
Program NT 1Cavte, dnes by mal ist na astre na programe NT 1 futbal SCO-ARG a BRA-POR. Neviete mi niekto povedat, ci to pojde bez kodovania alebo zvyknu na tejto stanici kodovat podobne ako to robi Rai uno pri futbale? Dakujem |
![]() dalko |
| 19.11.2008, 19:01.10 | |
RE: Program NT 1NT1 nekoduje |
![]() son |
| 19.11.2008, 19:08.54 | |
RE: Program NT 1ok diky, len teraz si nie som isty, ci budu davat ten futbal. Podla bmilan.elpo.sk asi hej |
![]() dalko |
| 19.11.2008, 19:19.22 | |
RE: Program NT 1na liveonsat.com ked date mysku na program nt1, ukaze frekvencie a kodovanie. a pri astre je napisana seca2, tak teraz som v rozpakoch... |
![]() dalko |
| 19.11.2008, 20:31.26 | |
NT1/FOTBALFrancouzský kanál NT 1 některé vybrané fotbalovézápasy kóduje v Mediaguard 2 kvůli vysílacím právům stejně, tak jako italská televize RAI. |
![]() ORBITAL |
| 19.11.2008, 20:34.12 | |
V kolikhodin to má být? |
![]() hobo |
| 19.11.2008, 20:39.44 | |
RE: Program NT 1zaznam sco-arg o 23:00 a live bra-por o 01:00. Uvidime ci to pojde |
![]() dalko |
| 19.11.2008, 20:42.20 | |
No tojsem sám zvědav. |
![]() hobo |
| 20.11.2008, 09:58.13 | |
@hodoAko to islo? Volne? |
![]() bmilan |