Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 18:55.39

Program NT 1

Cavte, dnes by mal ist na astre na programe NT 1 futbal SCO-ARG a BRA-POR. Neviete mi niekto povedat, ci to pojde bez kodovania alebo zvyknu na tejto stanici kodovat podobne ako to robi Rai uno pri futbale? Dakujem
uživatel
dalko
19.11.2008, 19:01.10

RE: Program NT 1

NT1 nekoduje
uživatel
son
19.11.2008, 19:08.54

RE: Program NT 1

ok diky, len teraz si nie som isty, ci budu davat ten futbal. Podla bmilan.elpo.sk asi hej
uživatel
dalko
19.11.2008, 19:19.22

RE: Program NT 1

na liveonsat.com ked date mysku na program nt1, ukaze frekvencie a kodovanie. a pri astre je napisana seca2, tak teraz som v rozpakoch...
uživatel
dalko
19.11.2008, 20:31.26

NT1/FOTBAL

Francouzský kanál NT 1 některé vybrané fotbalové
zápasy kóduje v Mediaguard 2 kvůli vysílacím právům
stejně, tak jako italská televize RAI.
uživatel
ORBITAL
19.11.2008, 20:34.12

V kolik

hodin to má být?
uživatel
hobo
19.11.2008, 20:39.44

RE: Program NT 1

zaznam sco-arg o 23:00 a live bra-por o 01:00. Uvidime ci to pojde
uživatel
dalko
19.11.2008, 20:42.20

No to

jsem sám zvědav.
uživatel
hobo
20.11.2008, 09:58.13

@hodo

Ako to islo? Volne?
uživatel
bmilan