Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 19:01.14

SKYLINK

Co sa stane ak si kartu skylink dam zaregistrovat na pouzivanie v cz ale budem to pouzivat na SK ? Pojde mi ceska ponuka a funguje to bez problemov ?
uživatel
bobanski
19.11.2008, 19:11.04

RE: SKYLINK

Jes. R^
uživatel
fsat
19.11.2008, 19:15.49

RE: SKYLINK

ja mam presne takto kartu gital , registrovanu na cr ale normlne slovenska adresa , ale pouzivanie v cr , a ide mi bez problemov cesky programovy balik . takze ty zaklikni stat cesko a malo by to tak fungovat , ale adresu daj normalne svoju .
uživatel
viliamko
19.11.2008, 19:44.14

RE: SKYLINK

Pánové já padám na hubu !!!! :laughing: :ogre: :laughing:
uživatel
CES
19.11.2008, 19:51.54

RE: SKYLINK

a z akeho dovodu padas na hubu ??
uživatel
viliamko
19.11.2008, 19:57.24

RE: SKYLINK

Jak ten satelit,který je 36.000 km daleko pozná, zda je karta v Hodoníně nebo v Trenčíně a obráceně ? :laughing: R^
uživatel
CES
19.11.2008, 20:06.44

RE: SKYLINK

no prave ze to nepozna . ale pri registracii musis vyplnit formular ze pre aky stat bude pouzivana . tak iba radim ako to ma vyplnit ak chce ceske programy...
uživatel
viliamko
19.11.2008, 20:15.23

RE: SKYLINK

No jak to bobanski napsal, tak to k tomu směřovalo. Těď při sloučení TaT a SkyLINKU to už snad bude jedno SK - CZ. R^
uživatel
CES
19.11.2008, 20:34.31

RE: SKYLINK

jedno to nebude, nie su doriesene autorske prava na nova, nova cinema, joj, joj plus, stv2 a stv3, aj F1 bolo na STV2 vypinane na ceskych kartach R^ R^ R^
uživatel
golfLC
19.11.2008, 20:40.51

RE: SKYLINK

Jasně že si je připlatíš. R^
uživatel
CES
19.11.2008, 20:48.00

RE: SKYLINK

nepriplatis, nezavadzaj, pozri si ich stranku a moznost kanalov po zaregistrovani na ceskeho a na slovenskeho obcana!!!! ;)
uživatel
golfLC