| 19.11.2008, 19:01.14 | |
SKYLINKCo sa stane ak si kartu skylink dam zaregistrovat na pouzivanie v cz ale budem to pouzivat na SK ? Pojde mi ceska ponuka a funguje to bez problemov ? |
![]() bobanski |
| 19.11.2008, 19:11.04 | |
RE: SKYLINKJes. R^ |
![]() fsat |
| 19.11.2008, 19:15.49 | |
RE: SKYLINKja mam presne takto kartu gital , registrovanu na cr ale normlne slovenska adresa , ale pouzivanie v cr , a ide mi bez problemov cesky programovy balik . takze ty zaklikni stat cesko a malo by to tak fungovat , ale adresu daj normalne svoju . |
![]() viliamko |
| 19.11.2008, 19:44.14 | |
RE: SKYLINKPánové já padám na hubu !!!! :laughing: :ogre: :laughing: |
![]() CES |
| 19.11.2008, 19:51.54 | |
RE: SKYLINKa z akeho dovodu padas na hubu ?? |
![]() viliamko |
| 19.11.2008, 19:57.24 | |
RE: SKYLINKJak ten satelit,který je 36.000 km daleko pozná, zda je karta v Hodoníně nebo v Trenčíně a obráceně ? :laughing: R^ |
![]() CES |
| 19.11.2008, 20:06.44 | |
RE: SKYLINKno prave ze to nepozna . ale pri registracii musis vyplnit formular ze pre aky stat bude pouzivana . tak iba radim ako to ma vyplnit ak chce ceske programy... |
![]() viliamko |
| 19.11.2008, 20:15.23 | |
RE: SKYLINKNo jak to bobanski napsal, tak to k tomu směřovalo. Těď při sloučení TaT a SkyLINKU to už snad bude jedno SK - CZ. R^ |
![]() CES |
| 19.11.2008, 20:34.31 | |
RE: SKYLINKjedno to nebude, nie su doriesene autorske prava na nova, nova cinema, joj, joj plus, stv2 a stv3, aj F1 bolo na STV2 vypinane na ceskych kartach R^ R^ R^ |
![]() golfLC |
| 19.11.2008, 20:40.51 | |
RE: SKYLINKJasně že si je připlatíš. R^ |
![]() CES |
| 19.11.2008, 20:48.00 | |
RE: SKYLINKnepriplatis, nezavadzaj, pozri si ich stranku a moznost kanalov po zaregistrovani na ceskeho a na slovenskeho obcana!!!! ;) |
![]() golfLC |